| 26.04.2008, 10:31.19 | |
PozicionérNemáte někdo typ na pozicionér k tahlovámu motoru s diseqc 1.2, ale pozor důležité, výstup 5V na optické čidlo v motoru. Díky za případné info. |
![]() Mjr |
| 26.04.2008, 10:42.09 | |
RE: Pozicionérja pouzivam na ovladani vetci anteny analogovy prijmac provisat-5 dual. nema sice diseqc ale mi to nevadi ja ho mam nastavenyjako 4 lnb takze vlastne silham a tou druhou anteno si otacim podle potreby. jinak pozicionery jsem videl v prerove u dx.com nemaji je sice v ceniku ale maji je tam vystavene asi by to chtelo zavalat tam |
![]() sta |
| 26.04.2008, 17:49.40 | |
PozicionerPodívej se na stránku www.gav.cz a tam si najdi pozicionér. Jde o Strong 5O je výborný. |
![]() Carak |
| 27.04.2008, 23:00.54 | |
To:MrjPodívej na :www.satelit.gisow.cz/,tam je za polovičku |
![]() Petr 2 |
| 27.04.2008, 23:07.17 | |
RE: PozicionérA s těmi 5V, jste si jisti že ten strong má? |
![]() Mjr |