Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 10:31.19

Pozicionér

Nemáte někdo typ na pozicionér k tahlovámu motoru s diseqc 1.2, ale pozor důležité, výstup 5V na optické čidlo v motoru. Díky za případné info.
uživatel
Mjr
26.04.2008, 10:42.09

RE: Pozicionér

ja pouzivam na ovladani vetci anteny analogovy prijmac provisat-5 dual. nema sice diseqc ale mi to nevadi ja ho mam nastavenyjako 4 lnb takze vlastne silham a tou druhou anteno si otacim podle potreby. jinak pozicionery jsem videl v prerove u dx.com nemaji je sice v ceniku ale maji je tam vystavene asi by to chtelo zavalat tam
uživatel
sta
26.04.2008, 17:49.40

Pozicioner

Podívej se na stránku www.gav.cz a tam si najdi pozicionér. Jde o Strong 5O je výborný.
uživatel
Carak
27.04.2008, 23:00.54

To:Mrj

Podívej na :www.satelit.gisow.cz/,tam je za polovičku
uživatel
Petr 2
27.04.2008, 23:07.17

RE: Pozicionér

A s těmi 5V, jste si jisti že ten strong má?
uživatel
Mjr