| 26.04.2008, 10:29.35 | |
Illusion M3Viem že to tu už bolo ale vtedy som to nepotreboval v Illusione M3 mám -HW M3S- ,-SW M3V5,90-, Loader 1,16,samozrejme že sa dá nainštalovať buď Multicam alebo Vectra.obydva odrazu sa nezmestia,mám SkyLink kartu.Prosím poraďte |
![]() Igor |
| 26.04.2008, 10:32.40 | |
RE: Illusion M3Novší soft(od 6.00 a vyššie), nMulticamV2.14 alebo 2.15, nová vectra |
![]() padavan3 |
| 26.04.2008, 11:01.59 | |
RE: Illusion M3Dakujem za odpoveď,keby nebol problém nejaké www stránky |
![]() Igor |
| 26.04.2008, 11:08.02 | |
RE: Illusion M3Loader nie je potrebné zmenit? Na 1,14 alebo iný |
![]() Igor |
| 26.04.2008, 12:18.56 | |
RE: Illusion M3http://www.sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/ Zaujímava je tvoja otázka na zmenu loaderu prijímača, podľa toho usudzujem, že o programovani illusiona nič moc nevieš. Stiahni si z danej stránky soft-6.01 alebo vyšší pre M3, daný nMulticamV2.14 alebo 2.15, vectru5.22 a program Loader-1.04 alebo 1.05b. Pomocou toho loaderu(programu) naladuj do Illusiona najskôr soft, nMulticam, vectru. Pred týmto úkonom(ladovaním daných softov do prijímača), si ale najskôr zálohuj svoj setting, ktorý maš v Illusione Editorom verzia 8.1beta, ktorý tiež stiahneš z danej stránky aby si ho na koniec natiahol naspäť do Illusiona. |
![]() padavan3 |
| 26.04.2008, 17:15.46 | |
RE: Illusion M3padavan3 dakujem podarilo sa mi to OK |
![]() Igor |