Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 10:29.35

Illusion M3

Viem že to tu už bolo ale vtedy som to nepotreboval v Illusione M3 mám -HW M3S- ,-SW M3V5,90-, Loader 1,16,samozrejme že sa dá nainštalovať buď Multicam alebo Vectra.obydva odrazu sa nezmestia,mám SkyLink kartu.Prosím poraďte
uživatel
Igor
26.04.2008, 10:32.40

RE: Illusion M3

Novší soft(od 6.00 a vyššie), nMulticamV2.14 alebo 2.15, nová vectra
uživatel
padavan3
26.04.2008, 11:01.59

RE: Illusion M3

Dakujem za odpoveď,keby nebol problém nejaké www stránky
uživatel
Igor
26.04.2008, 11:08.02

RE: Illusion M3

Loader nie je potrebné zmenit? Na 1,14 alebo iný
uživatel
Igor
26.04.2008, 12:18.56

RE: Illusion M3

http://www.sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/ Zaujímava je tvoja otázka na zmenu loaderu prijímača, podľa toho usudzujem, že o programovani illusiona nič moc nevieš. Stiahni si z danej stránky soft-6.01 alebo vyšší pre M3, daný nMulticamV2.14 alebo 2.15, vectru5.22 a program Loader-1.04 alebo 1.05b. Pomocou toho loaderu(programu) naladuj do Illusiona najskôr soft, nMulticam, vectru. Pred týmto úkonom(ladovaním daných softov do prijímača), si ale najskôr zálohuj svoj setting, ktorý maš v Illusione Editorom verzia 8.1beta, ktorý tiež stiahneš z danej stránky aby si ho na koniec natiahol naspäť do Illusiona.
uživatel
padavan3
26.04.2008, 17:15.46

RE: Illusion M3

padavan3 dakujem podarilo sa mi to OK
uživatel
Igor