| 26.04.2008, 10:24.36 | |
Opticum 7100CXE LAN DVB-SMůžete mi někdo hodit odkaz na nějakou recenzi tohoto přijímače,nebo máte někdo osobní zkušenost? Ať hledám jak hledám,nikde nemůžu nic najít.Možná v angličtině,ale to je pro mne pasé:-) |
![]() tootoo |
| 26.04.2008, 16:48.57 | |
opoticumtak to sme natom stejne.. ja taky hledam ale nemam ani tu anglickou ja si stim nak poradim tak jestli muzes tak mi ji posli.jinak ja potrebuji na optikum 7500cw. skus tuhle wwwdvbsoft.eu neco tam najdes..napis |
![]() brody006 |