Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 10:12.53

UPC Digitál

Máte někdo zkušenost s Digitální pozemní TV od UPC? Jaká je kvalita obrazu. Znamej si to chce pořídit a má klasickou 72cm TV.
uživatel
Enriko
26.04.2008, 10:28.13

RE: UPC Digitál

máš na mysli DVB-C,nebo DVB-T.Píšeš "pozemní" což je podle mně DVB-T,ale toto UPC určitě neprovozuje.DVB-C se týká kabelových rozvodů a na to je zde spousta špičkových odborníků.....
uživatel
Saxon
26.04.2008, 12:35.25

RE: UPC Digitál

Jojo myslim kabelovku.sorry.... :)))
uživatel
Enriko
26.04.2008, 16:33.28

RE: UPC Digitál

dost lidí to zrušilo, začali chodit jiní technici a odpojovali jim černotu ;) HBO za 5kilo technikovi nafurt :laughing:
uživatel
poky1
26.04.2008, 20:55.22

RE: UPC Digitál

UPC Digital mám 3 měsíce,vzal jsem to hlavně kvůli CS Filmu a slovenským programům.Kvalita technická je u některých programů hrozná.Zajímavé je to,že v analogu je kvalita u některých programů lepší než v Digitálu.Je to samozřejmě kompresi,kterou UPC používá.A nejhorší co je,je ůžasný STB který zamrzne asi po pěti zmáčknutích dálkového ovladače.
uživatel
jito