| 26.04.2008, 10:12.53 | |
UPC DigitálMáte někdo zkušenost s Digitální pozemní TV od UPC? Jaká je kvalita obrazu. Znamej si to chce pořídit a má klasickou 72cm TV. |
![]() Enriko |
| 26.04.2008, 10:28.13 | |
RE: UPC Digitálmáš na mysli DVB-C,nebo DVB-T.Píšeš "pozemní" což je podle mně DVB-T,ale toto UPC určitě neprovozuje.DVB-C se týká kabelových rozvodů a na to je zde spousta špičkových odborníků..... |
![]() Saxon |
| 26.04.2008, 12:35.25 | |
RE: UPC DigitálJojo myslim kabelovku.sorry.... :))) |
![]() Enriko |
| 26.04.2008, 16:33.28 | |
RE: UPC Digitáldost lidí to zrušilo, začali chodit jiní technici a odpojovali jim černotu ;) HBO za 5kilo technikovi nafurt :laughing: |
![]() poky1 |
| 26.04.2008, 20:55.22 | |
RE: UPC DigitálUPC Digital mám 3 měsíce,vzal jsem to hlavně kvůli CS Filmu a slovenským programům.Kvalita technická je u některých programů hrozná.Zajímavé je to,že v analogu je kvalita u některých programů lepší než v Digitálu.Je to samozřejmě kompresi,kterou UPC používá.A nejhorší co je,je ůžasný STB který zamrzne asi po pěti zmáčknutích dálkového ovladače. |
![]() jito |