Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 08:28.06

Diablo a karta GITAL

Mám nově kombinaci Topfield 7700HSCI - Diablo - karta GITAL. Dochází k zamrzávání karty v Diablu, někdy nepomůže přepnutí mezi jednotlivými kanály, musím vypnout, zapnout TF. Máte někdo, prosím, stejný problém? Je řešení jen přidání modulu Cryptoworks? Děkuji
uživatel
pekad
26.04.2008, 10:21.31

RE: Diablo a karta GITAL

na www.cssf.cz ze dne 12.4.2008 od milanito je nápln predátor 3.66 CZ.rar je funkční,mám to vyzkoušeno,musiš mít registrace
aby mohl stánout. hodně šťěstí
uživatel
latino
26.04.2008, 11:44.07

to latino

A jak jsi toho predátora dostal do Diabla?
uživatel
Sekyra
26.04.2008, 12:38.41

@latino

ty to mas bobinko nejako pomotane v tej tvojej hlavicke...alebo dokazes nemozne :-)
uživatel
jsivak
26.04.2008, 16:28.31

RE: Diablo a karta GITAL

přidáváš do stealth CAIDS pro české a slovenskou kartu?
uživatel
poky1
26.04.2008, 16:30.03

RE: Diablo a karta GITAL

pokud ano, zformátuj cam a začni znova, pak to musí šlapat
uživatel
poky1
26.04.2008, 16:39.14

RE: Diablo a karta GITAL

jo a vymaž naše staré cryptoworksové klíče Cslinku a Sklinku ve faustu, což bude asi ten problém co Ti dělá potíže s kartou
uživatel
poky1
26.04.2008, 20:25.45

RE: Diablo a karta GITAL

Omluvam se,zpletl jsem predator s diablem
uživatel
latino