| 26.04.2008, 08:28.06 | |
Diablo a karta GITALMám nově kombinaci Topfield 7700HSCI - Diablo - karta GITAL. Dochází k zamrzávání karty v Diablu, někdy nepomůže přepnutí mezi jednotlivými kanály, musím vypnout, zapnout TF. Máte někdo, prosím, stejný problém? Je řešení jen přidání modulu Cryptoworks? Děkuji |
![]() pekad |
| 26.04.2008, 10:21.31 | |
RE: Diablo a karta GITALna www.cssf.cz ze dne 12.4.2008 od milanito je nápln predátor 3.66 CZ.rar je funkční,mám to vyzkoušeno,musiš mít registraceaby mohl stánout. hodně šťěstí |
![]() latino |
| 26.04.2008, 11:44.07 | |
to latinoA jak jsi toho predátora dostal do Diabla? |
![]() Sekyra |
| 26.04.2008, 12:38.41 | |
@latinoty to mas bobinko nejako pomotane v tej tvojej hlavicke...alebo dokazes nemozne :-) |
![]() jsivak |
| 26.04.2008, 16:28.31 | |
RE: Diablo a karta GITALpřidáváš do stealth CAIDS pro české a slovenskou kartu? |
![]() poky1 |
| 26.04.2008, 16:30.03 | |
RE: Diablo a karta GITALpokud ano, zformátuj cam a začni znova, pak to musí šlapat |
![]() poky1 |
| 26.04.2008, 16:39.14 | |
RE: Diablo a karta GITALjo a vymaž naše staré cryptoworksové klíče Cslinku a Sklinku ve faustu, což bude asi ten problém co Ti dělá potíže s kartou |
![]() poky1 |
| 26.04.2008, 20:25.45 | |
RE: Diablo a karta GITALOmluvam se,zpletl jsem predator s diablem |
![]() latino |