Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 07:55.41

vieťe

že už ide freex tv 1,2 atd AU na openboxe
uživatel
Jupi
26.04.2008, 08:09.50

RE: vieťe

Mne je to fuk, ale ty by si mal vediet, že mäkké slabiky de, te, ne,le, di, ti, ni, li sa v slovenčine píšu bez mekčeňa.
uživatel
butters
26.04.2008, 08:52.39

Nobody is perfect

...mäkčeň sa píše s "ä"
uživatel
bmilan
26.04.2008, 08:57.02

RE: vieťe

:))) :))) :))) To sa prihodilo v tom mojom rozhorčení za spisovnú slovenčinu. Sorry!!! :))) :))) :)))
uživatel
butters
26.04.2008, 09:11.39

RE: vieťe

máme to ale odborníkov cez satelit čó Rv
uživatel
Jupi
26.04.2008, 09:17.55

RE: vieťe

chudag tag on poraďý a vi mu gontrolujede bravopys nye abi zte ho pohvalyly.
uživatel
hujer23
26.04.2008, 09:21.17

hujer23

díki R^ :laughing:
uživatel
Jupi
26.04.2008, 09:37.00

RE: vieťe

Už tu chýba len krytik Vlado Fogo a Theo77.
uživatel
fsat
26.04.2008, 09:47.11

RE: vieťe

Mam 820CI soft 5.33 no mne tie free-x z 13E nefunguju....
uživatel
loon
26.04.2008, 10:46.30

vieťe

na HUMAX 5400 tiež fičí R^
uživatel
nandi35
26.04.2008, 11:07.17

pre loon

Ak si otvoríš kľúče Irdeto a nebudeš tam mať v ID 7 riadkov bude jasné že treba spraviť reset keys.Stlač modré tlačítko a potvrď Ok.Tým sa ale vymažú ostatné kľúče, ktoré budeš musieť buď nechať načítať, alebo pošleš Pobeditom 0.92 aktuálne.
uživatel
dempsey
26.04.2008, 11:43.38

RE: vieťe

napísať jednoslovný názov threadu s hrubicou je smutné, ale nazvať ho "viete", to už je vyložená dementnosť. Najmä po viacerých tunajších výzvach, aby boli názvy výstižné.
Jupi, keď ti už Manitou nenadelil aspoň priemernú inteligenciu, prečítaj si prosím ťa pravidlá, tam je to napísané tak polopatisticky, aby si tomu porozumel aj ty:
"Ve Fóru pojmenovávejte nově založená témata jasně a srozumitelně - nejsou vítány názvy témat typu: pomoc, help, kdo poradí, ???, apod."
uživatel
jah
26.04.2008, 13:19.26

RE: vieťe

Mňa zas vždy mrzí,keď vidím,ako sa so slovenčinou narába aj tu!/Vlado F. on tu píše okolo 10 rokov príspevky-aj inde-ale ani raz! nenapísal s y čo má byť s i.atď.../
uživatel
theo77
26.04.2008, 14:29.39

U mna aj

po resete klucou tma
uživatel
Ylva