| 26.04.2008, 07:55.41 | |
vieťeže už ide freex tv 1,2 atd AU na openboxe |
![]() Jupi |
| 26.04.2008, 08:09.50 | |
RE: vieťeMne je to fuk, ale ty by si mal vediet, že mäkké slabiky de, te, ne,le, di, ti, ni, li sa v slovenčine píšu bez mekčeňa. |
![]() butters |
| 26.04.2008, 08:52.39 | |
Nobody is perfect...mäkčeň sa píše s "ä" |
![]() bmilan |
| 26.04.2008, 08:57.02 | |
RE: vieťe:))) :))) :))) To sa prihodilo v tom mojom rozhorčení za spisovnú slovenčinu. Sorry!!! :))) :))) :))) |
![]() butters |
| 26.04.2008, 09:11.39 | |
RE: vieťemáme to ale odborníkov cez satelit čó Rv |
![]() Jupi |
| 26.04.2008, 09:17.55 | |
RE: vieťechudag tag on poraďý a vi mu gontrolujede bravopys nye abi zte ho pohvalyly. |
![]() hujer23 |
| 26.04.2008, 09:21.17 | |
hujer23díki R^ :laughing: |
![]() Jupi |
| 26.04.2008, 09:37.00 | |
RE: vieťeUž tu chýba len krytik Vlado Fogo a Theo77. |
![]() fsat |
| 26.04.2008, 09:47.11 | |
RE: vieťeMam 820CI soft 5.33 no mne tie free-x z 13E nefunguju.... |
![]() loon |
| 26.04.2008, 10:46.30 | |
vieťena HUMAX 5400 tiež fičí R^ |
![]() nandi35 |
| 26.04.2008, 11:07.17 | |
pre loonAk si otvoríš kľúče Irdeto a nebudeš tam mať v ID 7 riadkov bude jasné že treba spraviť reset keys.Stlač modré tlačítko a potvrď Ok.Tým sa ale vymažú ostatné kľúče, ktoré budeš musieť buď nechať načítať, alebo pošleš Pobeditom 0.92 aktuálne. |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 11:43.38 | |
RE: vieťenapísať jednoslovný názov threadu s hrubicou je smutné, ale nazvať ho "viete", to už je vyložená dementnosť. Najmä po viacerých tunajších výzvach, aby boli názvy výstižné.Jupi, keď ti už Manitou nenadelil aspoň priemernú inteligenciu, prečítaj si prosím ťa pravidlá, tam je to napísané tak polopatisticky, aby si tomu porozumel aj ty: "Ve Fóru pojmenovávejte nově založená témata jasně a srozumitelně - nejsou vítány názvy témat typu: pomoc, help, kdo poradí, ???, apod." |
![]() jah |
| 26.04.2008, 13:19.26 | |
RE: vieťeMňa zas vždy mrzí,keď vidím,ako sa so slovenčinou narába aj tu!/Vlado F. on tu píše okolo 10 rokov príspevky-aj inde-ale ani raz! nenapísal s y čo má byť s i.atď.../ |
![]() theo77 |
| 26.04.2008, 14:29.39 | |
U mna ajpo resete klucou tma |
![]() Ylva |