| 26.04.2008, 12:08.51 | |
open a tpschcel by som sa opytat ci vamiu na opene tps na spfte 5.33, inac velka vdaka tym ktory mi pomohli, hlavne karlosovi1 |
![]() openfan |
| 26.04.2008, 12:18.21 | |
RE: open a tpsáno ide to perfektne len škoda že nejde canal+ |
![]() Jupi |
| 26.04.2008, 12:43.14 | |
RE: open a tpsnechapem mne to nejde |
![]() openfan |
| 26.04.2008, 12:53.37 | |
RE: open a tpsDaj na niektorý kanál s frekvencie:10873, 27500,V (napr.France 5) a počkaj pár sekúnd pokiaľ nenabehne obraz. Po chvílke môžeš prepínať. |
![]() padavan3 |
| 26.04.2008, 13:08.47 | |
padavanmam este taky problem stale ak vlozim do openu keys suborom pobedit sami vymazu vsetky kanaly co to moze byt za chybu |
![]() openfan |
| 26.04.2008, 13:45.45 | |
RE: open a tpside emu aj v inych prijimacoch?Napr.Illusion |
![]() patrikcoac |
| 26.04.2008, 13:54.55 | |
openfanpadavan teraz kosí trávnik a ja Ti môžem odporučiť aby si sa vrátil na fórum ktoré sa venuje týmto prijímačom a dobre prečítal návody a postupy.Pomôže Ti to ak budeš postupovať tak ako máš. |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 14:08.03 | |
RE: open a tpsdakujem pekne ale uz som na to prisiel robil som chybu ja este raz vdaka |
![]() openfan |