Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 12:08.51

open a tps

chcel by som sa opytat ci vamiu na opene tps na spfte 5.33, inac velka vdaka tym ktory mi pomohli, hlavne karlosovi1
uživatel
openfan
26.04.2008, 12:18.21

RE: open a tps

áno ide to perfektne len škoda že nejde canal+
uživatel
Jupi
26.04.2008, 12:43.14

RE: open a tps

nechapem mne to nejde
uživatel
openfan
26.04.2008, 12:53.37

RE: open a tps

Daj na niektorý kanál s frekvencie:10873, 27500,V (napr.France 5) a počkaj pár sekúnd pokiaľ nenabehne obraz. Po chvílke môžeš prepínať.
uživatel
padavan3
26.04.2008, 13:08.47

padavan

mam este taky problem stale ak vlozim do openu keys suborom pobedit sami vymazu vsetky kanaly co to moze byt za chybu
uživatel
openfan
26.04.2008, 13:45.45

RE: open a tps

ide emu aj v inych prijimacoch?Napr.Illusion
uživatel
patrikcoac
26.04.2008, 13:54.55

openfan

padavan teraz kosí trávnik a ja Ti môžem odporučiť aby si sa vrátil na fórum ktoré sa venuje týmto prijímačom a dobre prečítal návody a postupy.Pomôže Ti to ak budeš postupovať tak ako máš.
uživatel
dempsey
26.04.2008, 14:08.03

RE: open a tps

dakujem pekne ale uz som na to prisiel robil som chybu ja este raz vdaka
uživatel
openfan