| 26.04.2008, 12:34.53 | |
16 LNB na TechnisatuProsím špičkové znalce, aby mi poradili, jak připojit 16 LNB na Technisat Digicorder HD S2, který má specifické (to je slušné slovo)software. Za věcné odpovědi děkuji. |
![]() samorost |
| 26.04.2008, 12:56.05 | |
RE: 16 LNB na TechnisatuA nebylo by lepší 1 lnb a motor? jinak k otázce-- přepínat se daji přepínačem třeba Technisat. pomocí disecs v menu přijímače.16 konvertorů neni to moc? vejdou se tam?? asi ne. :O |
![]() koax |
| 26.04.2008, 13:24.18 | |
RE: 16 LNB na TechnisatuNo a co přes diseqC 1.1 přepínač, má čtyři výstupy na které zapojíš 4xdiseqC přepínače se 4 LNB. Určitě ale nejsem špičkový odborník, jenom jsem se o to zajímal. Nakonec jsem zapojil na každý tuner jeden motor. Bylo to pro mně levnější řešení, než ten diseqC 1.1.Počítám, že to chceš na T90. |
![]() tukan |
| 26.04.2008, 14:38.38 | |
RE: 16 LNB na Technisatukoax: 16LNB ? neni to malo ? nevejdou se tam ? kam ? asi jo ? blabla ?40 !!!!! http://www.liddll.de/thread.php?threadid=35 jinak nejsem odpornik na technisat ,ale pujde to nejak takhle. pokud to nejakej prijimac nedokaze obslouzit, tak je to sunka :)) |
![]() bublajs |
| 26.04.2008, 14:54.18 | |
sem zapomelhttp://www.liddll.de/thread.php?threadid=38 |
![]() bublajs |
| 27.04.2008, 07:30.28 | |
Konvertory už existujíKolega Bublajs výše říká, že je to šunka. Z pohledu obrazu jsem spokojený (až překvapený na SD kanálech), z pohledu software na ovládání LNB jsem zklamán, to jsem od Němců nečekal. Oficiální odpověď výrobce potvrdila nemožnost nasazení Diseqc 1.1.Když já ten motor nemusím.... |
![]() samorost |
| 27.04.2008, 10:05.17 | |
RE: 16 LNB na TechnisatuJestli to má výstup 0/12V a umí ovládat motor, pak by to mohlo jít pomocí dvou EMP 168 přepínačů, které reagují na povely pro motor a mají 8 vstupů, a jednoho relátka 0/12V. Je to ale otázka vlastně o přijímači, co umí ovládat. Technik řešení je pak několik.Předmětný přijímač ale nemám a tedy neznám, takže jenom nápad. |
![]() Antonín |
| 27.04.2008, 16:46.13 | |
RE: 16 LNB na TechnisatuTechnisaty bohužel 0/12V ovládání nemají a nemají ani DiseqC 1.1.Jediné řešení bude asi použít dvě EMP 168 a vlastní konstruci, k ovládaní 12 voltového relé se dvěma vstupy. |
![]() Saxon |
| 27.04.2008, 18:00.07 | |
Nebo počkat, až dáEMP do prodeje šetnáctivstupové relé.Ovládání bude probíhat přes DiSEqC 1.2. Musí se ale ke každé chtěné družici uložit (do patřičného místa v menu) takový transpondér, který se nenachází na žádné okolní družici. Používají se transpondéry s jiným SR, či FEC. |
![]() mirasat |
| 27.04.2008, 18:11.28 | |
RE: 16 LNB na TechnisatuOvšem,ne každý Technisat funguje s vícevstupovým EMP korektně.Mám na mysli především časové prodlevy při přepínání.Mám zkušenosti s modely CCI2,DigitS2,MF4S-CC,Multymedia TS1.Stará CCI2 přepíná jako Straus! |
![]() Saxon |