Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 15:00.37

TVE-TV3

nevite na jake druzici bych chytil tyto 2.stanice-TVE a TV3 je to asi spanelske stanice?
uživatel
mikel
26.04.2008, 15:02.12

RE: TVE-TV3

TV3 nepoznám ale TVE vysiela aj na 19.2E a 13E
uživatel
Jupi
26.04.2008, 15:04.44

RE:TVE-TV3

a tak aspon mi napiste parametry u te stanice TVE skousel jsem to hledat a nic jsem nenasel
uživatel
mikel
26.04.2008, 15:11.53

RE: TVE-TV3

11568 V 22000 5/6
TVE 19.2E R^
uživatel
Jupi
26.04.2008, 18:55.24

RE: TVE-TV3

Skus ještě 13,0°E Hot Bird 11,785H 27500 3/4 TVE International
uživatel
sonip
26.04.2008, 21:22.50

RE: TVE-TV3

Ak mas na mysli TV3 s takym cevenym logo, tak to na satelite nevysiela nikde...
uživatel
maxxx
27.04.2008, 22:41.20

RE: TVE-TV3

TV3 vysiela na astre 19,2 a tusim aj na 30W, hispasat. ide vsak o international verziu. vola sa TVC INT a program je sem tam odlisny od realnej pozemnej TV3. tve 1 a 2 mas kodovanu v d plus. alebo volne ako TVEi podobne ako TVC INT.
uživatel
ludo