| 26.04.2008, 15:00.37 | |
TVE-TV3nevite na jake druzici bych chytil tyto 2.stanice-TVE a TV3 je to asi spanelske stanice? |
![]() mikel |
| 26.04.2008, 15:02.12 | |
RE: TVE-TV3TV3 nepoznám ale TVE vysiela aj na 19.2E a 13E |
![]() Jupi |
| 26.04.2008, 15:04.44 | |
RE:TVE-TV3a tak aspon mi napiste parametry u te stanice TVE skousel jsem to hledat a nic jsem nenasel |
![]() mikel |
| 26.04.2008, 15:11.53 | |
RE: TVE-TV311568 V 22000 5/6TVE 19.2E R^ |
![]() Jupi |
| 26.04.2008, 18:55.24 | |
RE: TVE-TV3Skus ještě 13,0°E Hot Bird 11,785H 27500 3/4 TVE International |
![]() sonip |
| 26.04.2008, 21:22.50 | |
RE: TVE-TV3Ak mas na mysli TV3 s takym cevenym logo, tak to na satelite nevysiela nikde... |
![]() maxxx |
| 27.04.2008, 22:41.20 | |
RE: TVE-TV3TV3 vysiela na astre 19,2 a tusim aj na 30W, hispasat. ide vsak o international verziu. vola sa TVC INT a program je sem tam odlisny od realnej pozemnej TV3. tve 1 a 2 mas kodovanu v d plus. alebo volne ako TVEi podobne ako TVC INT. |
![]() ludo |