| 26.04.2008, 15:42.44 | |
Mimo temaDobry den , zajimalo by mne zda vam jde stahovat z rapidshare?, Mi to uz nekolikaty den vypisuje 6 mistni kod misto4 , je chyba u mne nebo je to blokle |
![]() koudy48 |
| 26.04.2008, 15:44.11 | |
RE: Mimo tema...opíš tie 4 čísla kde sú mačky....máš to tam napísané !! |
![]() sivko44 |
| 26.04.2008, 15:45.46 | |
RE: Mimo temaS celoročním předplatným jde stahovat jako víno. ;) |
![]() tkan |
| 26.04.2008, 15:55.15 | |
sivko44Dik pokusim se to vyresit , jeste dotaz , mam rapidspool je to vyborna vec , ale mam kreditni tarif kde mam jeste zustatek asi 4 giga a zaktivoval jsem si rocni ucet na 6 hodin denne stahovani , ale ted pokud chci stahovat mimo pasmo na kredit ucet ne na zdileny tak mi to tam nepusti sathovat , da se to nak vyresit?? a nebo tu aktivaci na rok zdileneho uctu je to zablokovano ted myslim kredit ucet |
![]() koudy48 |
| 26.04.2008, 16:01.07 | |
RE: Mimo temaTak s týmto ti neporadím.... :-/ |
![]() sivko44 |