Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 15:42.44

Mimo tema

Dobry den , zajimalo by mne zda vam jde stahovat z rapidshare?, Mi to uz nekolikaty den vypisuje 6 mistni kod misto4 , je chyba u mne nebo je to blokle
uživatel
koudy48
26.04.2008, 15:44.11

RE: Mimo tema

...opíš tie 4 čísla kde sú mačky....máš to tam napísané !!
uživatel
sivko44
26.04.2008, 15:45.46

RE: Mimo tema

S celoročním předplatným jde stahovat jako víno. ;)
uživatel
tkan
26.04.2008, 15:55.15

sivko44

Dik pokusim se to vyresit , jeste dotaz , mam rapidspool je to vyborna vec , ale mam kreditni tarif kde mam jeste zustatek asi 4 giga a zaktivoval jsem si rocni ucet na 6 hodin denne stahovani , ale ted pokud chci stahovat mimo pasmo na kredit ucet ne na zdileny tak mi to tam nepusti sathovat , da se to nak vyresit?? a nebo tu aktivaci na rok zdileneho uctu je to zablokovano ted myslim kredit ucet
uživatel
koudy48
26.04.2008, 16:01.07

RE: Mimo tema

Tak s týmto ti neporadím.... :-/
uživatel
sivko44