| 26.04.2008, 15:48.01 | |
To kubisekPříště než o někom napíšeš, že je to "jouda" (konkrétně o mě :) tak si nejdřív zjisti, jestli náhodou nemá pravdu. Na základní škole neměls asi moc dobrej prospěch, co. Když není v nějakém uzavřeném prostoru vlhkej vzduch, tak je absolutní nesmysl, aby se tam vysrážela voda. Ani kdyby tam docházelo k teplotním skokům v řádu desítek stupňů během pár vteřin. Je to prostě absolutně nemožný a odporuje to přírodním zákonům. |
![]() vortimond |
| 26.04.2008, 16:04.13 | |
RE: To kubisekZalezi na tom jestli se pri vyrobe treba neudelala nekde trhlinka :) |
![]() Killercek |
| 26.04.2008, 16:32.46 | |
RE: To kubisekNo to v každym případě, když je LNB děravý, tak se není o čem bavit. Ale nechápu stejnak tu neochvějnou jistotu, s jakou tady kubisek takovej nesmysl napsal. Já už měl v mrazáku jedny vodotěsný hodinky, skleněnou lahvičku od prášků na hlavu, prázdnou flašku od rumu... když něco nevím, tak to testnu, když se dá. |
![]() vortimond |