Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 20:52.11

dokedy na ASTRA 3A?

tusim okolo 2010 konci zivotnost transp. na 23.5 stupni. ako to tu funguje, presunu iny na tuto poziciu s takymto pokritim alebo si budu musiet spolocnosti ktore to maju prenajate hladat iny sat?
uživatel
ludo
26.04.2008, 20:55.56

RE: dokedy na ASTRA 3A?

Vieš to nieje naša starosť. Ale poviem ti to asi, tak ako to je na siriuse. Viacej čítaj a dozvieš sa . http://www.parabola.cz/
uživatel
oneeeee
26.04.2008, 21:12.12

RE: dokedy na ASTRA 3A?

zial je to mojou dost velkou starostou odkedy sa tam prestahovali z 28 stupna. odrazu som sa ocitol mimo signalu. a z chabych sluzieb upc ci Digi som uz unaveny...
uživatel
ludo
26.04.2008, 21:39.02

CS-Link

je možné přijímat v UK i dnes z pozice 23,5E. Jen se to musí umět!
uživatel
Enik
26.04.2008, 21:40.32

RE: dokedy na ASTRA 3A?

Mozno je na Cypre.
uživatel
fsat
27.04.2008, 07:21.47

RE: dokedy na ASTRA 3A?

bol na 23,5 copernicus, bol nahradenyastrou 3A. Bola tam Astra3D - presunuli ju a nahradili ju druzicou Astra3E. Skratka - ked dajakej druzici skonci zivornost, nahradi sa. Samotna pozicia 23.5 nezostarne nikdy.
uživatel
pozino