| 26.04.2008, 22:55.57 | |
Akce na hromniceměla zkončit 15.4,teď jsem registroval kartu a je tam,jen pro info ,kdo by ještě chtěl využít |
![]() pierrepetr |
| 26.04.2008, 23:29.50 | |
RE: Akce na hromnicePokud vím,tak to bylo Jaro s Gitalem a akce byla prodloužena do 21.6.Viz web Gital. R^ |
![]() tkan |
| 27.04.2008, 03:21.55 | |
RE: Akce na hromnicenepíší o jaro s gitalem,ale akce na hromnice Cs film do 10-2008 funguje stále OK? |
![]() pierrepetr |
| 27.04.2008, 07:35.16 | |
RE: Akce na hromniceano prodlužuje se i jaro:-)))bude hezky až cca do 15.6.08Hromnice do 21.6 |
![]() cb21 |
| 27.04.2008, 07:56.24 | |
RE: Akce na hromnicetak to jaro je taky do 21.6. ale puvodně mělo býti do 15 |
![]() cb21 |