Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 22:55.57

Akce na hromnice

měla zkončit 15.4,teď jsem registroval kartu a je tam,jen pro info ,kdo by ještě chtěl využít
uživatel
pierrepetr
26.04.2008, 23:29.50

RE: Akce na hromnice

Pokud vím,tak to bylo Jaro s Gitalem a akce byla prodloužena do 21.6.Viz web Gital. R^
uživatel
tkan
27.04.2008, 03:21.55

RE: Akce na hromnice

nepíší o jaro s gitalem,ale akce na hromnice Cs film do 10-2008 funguje stále OK?
uživatel
pierrepetr
27.04.2008, 07:35.16

RE: Akce na hromnice

ano prodlužuje se i jaro:-)))bude hezky až cca do 15.6.08
Hromnice do 21.6
uživatel
cb21
27.04.2008, 07:56.24

RE: Akce na hromnice

tak to jaro je taky do 21.6. ale puvodně mělo býti do 15
uživatel
cb21