| 27.04.2008, 07:50.04 | |
pro Tomik535tak ted už víš,že Ty jediný jsi to uhádl...Ty jistě víš co:-) |
![]() cb21 |
| 27.04.2008, 10:37.27 | |
RE: pro Tomik535my to vime vsichni .. ta nagra 3 v emu to jsou tve halucinace spusobene zavislosti na netu a parabole.czBTW: mimochodem supr nazev pro thread.. da se rict ze skoro na ban páč v pravidlach je jasne definovano : Ve Fóru pojmenovávejte nově založená témata jasně a srozumitelně - nejsou vítány názvy témat typu: pomoc, help, kdo poradí, ???, apod. |
![]() Vlado Fogo |
| 27.04.2008, 18:11.36 | |
RE: pro Tomik535Mal by radšej zmeniť meno na N3 v emu alebo niečo podobné.cb21 číslo 164. Pravidelne tu niečo tresne. Odskúšal to už niekto ? |
![]() oneeeee |