Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 07:50.04

pro Tomik535

tak ted už víš,že Ty jediný jsi to uhádl...Ty jistě víš co:-)
uživatel
cb21
27.04.2008, 10:37.27

RE: pro Tomik535

my to vime vsichni .. ta nagra 3 v emu to jsou tve halucinace spusobene zavislosti na netu a parabole.cz

BTW: mimochodem supr nazev pro thread.. da se rict ze skoro na ban páč v pravidlach je jasne definovano : Ve Fóru pojmenovávejte nově založená témata jasně a srozumitelně - nejsou vítány názvy témat typu: pomoc, help, kdo poradí, ???, apod.
uživatel
Vlado Fogo
27.04.2008, 18:11.36

RE: pro Tomik535

Mal by radšej zmeniť meno na N3 v emu alebo niečo podobné.
cb21 číslo 164. Pravidelne tu niečo tresne. Odskúšal to už niekto ?
uživatel
oneeeee