| 27.04.2008, 08:49.25 | |
Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr?Dobrý den,máte to někdo prakticky vyzkoušeno? |
![]() lubbik |
| 27.04.2008, 08:58.57 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...140-160cm ale zalezi jak moc bydlíš ke slovensku a jaký je počasí |
![]() killors |
| 27.04.2008, 08:59.36 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...dle mého soudu..dvojstovka to jistí:-( když sem se jukl na vyzařovák,tak nevim nevim |
![]() cb21 |
| 27.04.2008, 09:04.31 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...240 nebo 260 cm ... |
![]() Dusan |
| 27.04.2008, 09:05.50 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...a jo ja tam misto 2 napsal 1 to se celkem omlouvam :D |
![]() killors |
| 27.04.2008, 09:15.23 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...Lubiku,tak s 260tkou můžeš i na c band:-)))))) a to se vyplatí :8) |
![]() cb21 |
| 27.04.2008, 09:23.15 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...Chtělo by to sestřelit ten satelit. Jako záloha je tam novější kolega, ten garantuje stejný frekvence, ale pokrývá celou Evropu. Jeden přítel ze zahraničního fóra bydlí v Německu (Mnichov?), jede na stovku, má signál jako prase. Závist. |
![]() vortimond |
| 27.04.2008, 09:30.53 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...Dokud bude BBC free, tak pokrytí bude jenom na britské ostrovy. To není technický problém, ale licenční. |
![]() Dusan |
| 27.04.2008, 09:42.11 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...Já tohle vím, ale při výpadku by okamžitě určitě zase nenasmlouvali NDS kódování. To je dlouhej proces. |
![]() vortimond |
| 27.04.2008, 09:57.57 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...Je to zálohované, s touhle pravděpodobností se počítá. |
![]() Dusan |
| 27.04.2008, 12:01.07 | |
re :Astra 2DDěkuji lidi,šlo mě spíše o praktický příjem někoho z nás....Jeden zákazník má zájem přímo v Jihlavě.Jde mě o to,aby mu to hrálo za normálního počasí celý den bez výpadků.Dle toho musím objednat potřebnou parabolu-a nerad bych jí objednával dvakrát,není to levná záležitost.150cm je kolem 8000,-Kč.. |
![]() lubbik |
| 27.04.2008, 12:15.13 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...http://imgupload.cz/s1/egIN4peJ8C.JPGon ten signál má dost velký výkyvy, tohle jsem vyfotil před chvílí, ale za takový dvě hodiny nebude zas nic, jenom černo. |
![]() vortimond |
| 27.04.2008, 12:37.16 | |
re :Astra 2Dvortimond jakou máš anténu a,kde jí provozuješ? |
![]() lubbik |
| 27.04.2008, 12:51.24 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...Daleko (Praha) parabola noname 115x105 konvertor Inverto WhiteMůžu ti aspoň popsat, jak se ten signál v průběhu dne chová, třeba se ti to pak bude hodit. Ráno začíná být něco vidět asi tak v 7:00 (rozpadá se ale obraz) mírně se to zlepšuje až kolem poledne je skoro (nebo úplně) bez výpadků, potom zas pomalu klesá, odpoledne je úplná tma, až večer je nejsilnější vlna pravidelně (a přesně skoro na minutu :) kolem 19:40 - 21:20 je to zase sledovatelný bez problémů, někde uprostřed tohodle intervalu dokonce se solidní rezervou. Potom zase výpadky a tma. Ale nikdy se neztrácí totálně (je to těsně pod prahem - to poznám, že se tam občas objeví náznak něčeho neidentifikovatelnýho). |
![]() vortimond |
| 27.04.2008, 13:06.53 | |
re :Astra 2Dděkuji votimonde,toto má nějakou váhu,jsi sice 100km "do plusu",ale i tak to je jistý signál,že na 140 by to jelo,tady v Jihlavě je tedy 150cm stále ještě ve hře.Napište prosím někdo bíže k Jihlavě.Děkuji |
![]() lubbik |
| 27.04.2008, 13:18.27 | |
RE: Astra 2D na Vysočině-jaký minimální průměr...To né, Jihlava je daleko a tam údajně rozhoduje každejch pár kilometrů, ta možnost směrem na východ (nebo jiho-východ) hodně rychle klesá. Já kdybych chtěl stabilní příjem tady v Praze, tak bych šel do nějaký 150 (offset). To znamená v tý Jihlavě to určitě hádám bude těch 200. Je to fakt dost problematický. |
![]() vortimond |
| 27.04.2008, 13:28.48 | |
re :Astra 2DNo díky chlape,budu ještě čekat na další reakce.Tu 140 jsem myslel pro tebe a 150 na občasný příjem tady...Jo,kde takové průměry mají skladem?Našel jsem v Olmi...ale jen 150cm |
![]() lubbik |
| 27.04.2008, 13:49.07 | |
astra 2dpokud by jsi chtel parabolu prodelin 240 cm ofset /segmenty 4/dej vedet na cene se domluvime.je to dobra parabola samozdrejme je trochu tezsi.ale neni to zadna nekvalitni antena.pokud by jsi chtel hirschman 180cm muzes mit take .dej mail.jirka jablonec nad nisou.spodni casti paraboly samozdrejme vyhrivana |
![]() vanspeed |
| 27.04.2008, 13:50.48 | |
astra 2dsamozdrejme pro prahu pouzivam paraboly 180cm ale je to rezerva.jirka |
![]() vanspeed |
| 27.04.2008, 14:06.29 | |
astra 2dlubbikZAVINÁĆvolny.cz |
![]() lubbik |