| 27.04.2008, 09:55.34 | |
Skew na CNBC-eStále mám problém naladiť CNBC-e a E2 Na Turksate2A. Doplnil som tento TP /11892/ aj na prijímači a stále nič. Úroveň signálu je 75-80% ale nič. Spolu mám naladených asi 80 staníc, ale ja chcem iba tieto dve. Treba sa pohrať so skew? Poraďte čo robiť? Dík. |
![]() maxop |
| 27.04.2008, 09:59.55 | |
RE: Skew na CNBC-eUrčitě to zkus. Správná pozice LNB v objímce je stejně tak důležitá jako správný nastavení celý paraboly. Jedná se o milimetry, vliv to má velkej. |
![]() vortimond |
| 27.04.2008, 10:09.24 | |
RE: Skew na CNBC-eParabola musí byť aspoň 110cm. Aká úroveň signálu? Rozhoduje kvalita signálu. Už som to tu písal, mám parabolu 110cm, Openbox,SG2100 a kvalitu signálu u tohoto traspordéra mám momentálne 10:00 hod. 37%. Prah rozpadu signálu mám pri kvalite 20%. Aj za dažda,snehu nevypadáva. Lokalita BB. |
![]() vw1 |
| 27.04.2008, 12:10.55 | |
RE: Skew na CNBC-eParabolu mám 120-tku, pôjdem sa pohrať so skew a budem informovať. Napadla ma ešte jedna vec. Mám diseq na 2 paraboly.Jednu mám na Nilesat - diseq A a druhú som nastavil na Turksat1c a Turksat2A -diseq B. Je to správne? |
![]() maxop |
| 27.04.2008, 14:50.41 | |
RE: Skew na CNBC-eMám to páni! Nepresná elevácia. Asi o milimeter som snížil eleváciu a oba programy naskočili. Dík za pomoc. |
![]() maxop |
| 27.04.2008, 22:26.44 | |
1M ofsetSTRED.Cechy-CNBC,52%kvalita signalu na sat.Mascom1110 CR-CI s 1m ofsetem |
![]() Tobolka |