Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 09:55.34

Skew na CNBC-e

Stále mám problém naladiť CNBC-e a E2 Na Turksate2A. Doplnil som tento TP /11892/ aj na prijímači a stále nič. Úroveň signálu je 75-80% ale nič. Spolu mám naladených asi 80 staníc, ale ja chcem iba tieto dve. Treba sa pohrať so skew? Poraďte čo robiť? Dík.
uživatel
maxop
27.04.2008, 09:59.55

RE: Skew na CNBC-e

Určitě to zkus. Správná pozice LNB v objímce je stejně tak důležitá jako správný nastavení celý paraboly. Jedná se o milimetry, vliv to má velkej.
uživatel
vortimond
27.04.2008, 10:09.24

RE: Skew na CNBC-e

Parabola musí byť aspoň 110cm. Aká úroveň signálu? Rozhoduje kvalita signálu. Už som to tu písal, mám parabolu 110cm, Openbox,SG2100 a kvalitu signálu u tohoto traspordéra mám momentálne 10:00 hod. 37%. Prah rozpadu signálu mám pri kvalite 20%. Aj za dažda,snehu nevypadáva. Lokalita BB.
uživatel
vw1
27.04.2008, 12:10.55

RE: Skew na CNBC-e

Parabolu mám 120-tku, pôjdem sa pohrať so skew a budem informovať. Napadla ma ešte jedna vec. Mám diseq na 2 paraboly.Jednu mám na Nilesat - diseq A a druhú som nastavil na Turksat1c a Turksat2A -diseq B. Je to správne?
uživatel
maxop
27.04.2008, 14:50.41

RE: Skew na CNBC-e

Mám to páni! Nepresná elevácia. Asi o milimeter som snížil eleváciu a oba programy naskočili. Dík za pomoc.
uživatel
maxop
27.04.2008, 22:26.44

1M ofset

STRED.Cechy-CNBC,52%kvalita signalu na sat.Mascom1110 CR-CI s 1m ofsetem
uživatel
Tobolka