Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 11:24.48

humax f1-cl-czechlink

Dobrý den kteří čtou tady ty řádky.
Dá se někde sehnat soft do tohoto satu v Češtině.
H/W VERS FCI 1.00
S/W VERS FCI 2.07.01(0.90.02)
DRIVER VERS FCI 1.01.44
LOADER VERS C1.13
V.Č-2983802717
uživatel
romik5
27.04.2008, 20:22.47

RE: humax f1-cl-czechlink

Prijímač z roku 1998, boli dve verzie softu, posledný z roku 2000, samozrejme v angličtine, rozšírenie paketov na 200, iné nepodstatné úpravy sw. Inak spoľahlivý prijímač, v roku 1998 som zaň dal 16 800.-Sk. Dnes by som za to mal super HDTV.:)
uživatel
vw1
28.04.2008, 06:14.04

RE: humax f1-cl-czechlink

Tak tak, dodnes mi jede bez problémů. Bohužel inovace softu žádná, ale možná i proto je spolehlivý :-/
uživatel
Tondach