| 27.04.2008, 11:24.48 | |
humax f1-cl-czechlinkDobrý den kteří čtou tady ty řádky.Dá se někde sehnat soft do tohoto satu v Češtině. H/W VERS FCI 1.00 S/W VERS FCI 2.07.01(0.90.02) DRIVER VERS FCI 1.01.44 LOADER VERS C1.13 V.Č-2983802717 |
![]() romik5 |
| 27.04.2008, 20:22.47 | |
RE: humax f1-cl-czechlinkPrijímač z roku 1998, boli dve verzie softu, posledný z roku 2000, samozrejme v angličtine, rozšírenie paketov na 200, iné nepodstatné úpravy sw. Inak spoľahlivý prijímač, v roku 1998 som zaň dal 16 800.-Sk. Dnes by som za to mal super HDTV.:) |
![]() vw1 |
| 28.04.2008, 06:14.04 | |
RE: humax f1-cl-czechlinkTak tak, dodnes mi jede bez problémů. Bohužel inovace softu žádná, ale možná i proto je spolehlivý :-/ |
![]() Tondach |