| 27.04.2008, 11:12.04 | |
Včera šlo FreeXTV na OpenboxeNevím jestli to šlo kodovane,nebo když jsem vypnul emu,tak to nešlo.Dnes to už nejde. |
![]() DSX |
| 27.04.2008, 11:13.46 | |
RE: Včera šlo FreeXTV na Openboxeale ide R^ |
![]() Jupi |
| 27.04.2008, 11:28.26 | |
RE: Včera šlo FreeXTV na OpenboxeTed jsem to zkoušel a FreeXTV mi nejde,jenom INXTV. |
![]() DSX |
| 27.04.2008, 11:32.42 | |
RE: Včera šlo FreeXTV na Openboxemáš pravdu človeče ešťe ráno o 10.00h to išlo teraz len INXTV ale určiťe časom naskočí aj Freex tv asi niečo robia |
![]() Jupi |
| 27.04.2008, 11:43.48 | |
RE: Včera šlo FreeXTV na OpenboxeUrčitě? Že to šlo ty 4 dni bylo asi tím že přešli na starý key - aby v klidu udělali antihack. Zas se musí čekat až hackeři zapracují. A jinak připojili nový Irdeto CAID 0630 |
![]() Standa2 |
| 29.04.2008, 00:05.40 | |
Free-X TV, Free-XTV 2, XDream TV - OKUž to jde zas, Jupi měl si pravdu |
![]() Standa2 |