Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 11:12.04

Včera šlo FreeXTV na Openboxe

Nevím jestli to šlo kodovane,nebo když jsem vypnul emu,tak to nešlo.Dnes to už nejde.
uživatel
DSX
27.04.2008, 11:13.46

RE: Včera šlo FreeXTV na Openboxe

ale ide R^
uživatel
Jupi
27.04.2008, 11:28.26

RE: Včera šlo FreeXTV na Openboxe

Ted jsem to zkoušel a FreeXTV mi nejde,jenom INXTV.
uživatel
DSX
27.04.2008, 11:32.42

RE: Včera šlo FreeXTV na Openboxe

máš pravdu človeče ešťe ráno o 10.00h to išlo teraz len INXTV ale určiťe časom naskočí aj Freex tv asi niečo robia
uživatel
Jupi
27.04.2008, 11:43.48

RE: Včera šlo FreeXTV na Openboxe

Určitě? Že to šlo ty 4 dni bylo asi tím že přešli na starý key - aby v klidu udělali antihack. Zas se musí čekat až hackeři zapracují. A jinak připojili nový Irdeto CAID 0630
uživatel
Standa2
29.04.2008, 00:05.40

Free-X TV, Free-XTV 2, XDream TV - OK

Už to jde zas, Jupi měl si pravdu
uživatel
Standa2