| 27.04.2008, 10:35.47 | |
HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.Zdravim, nevite nekdo, kde vsude to budou zive davat? Asi na NASN predpokladam, ale to nechytam...Diky a krasnou slunnou nedeli |
![]() paolous |
| 27.04.2008, 11:04.27 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.NASN EuropeKoukej přes internet http://www1.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=10982&part=sports Zatím tam nejsou linky, ale během dne se tam objeví Minule to tam fičelo na 700 kbps R^ |
![]() Topoblbek |
| 27.04.2008, 11:07.48 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.15W |
![]() frenk2 |
| 27.04.2008, 11:29.34 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.Ano je to na NASNhttp://bmilan.elpo.sk |
![]() bmilan |
| 27.04.2008, 14:07.25 | |
to frenk215W-znamena, že to budeš pozerať na 15W-atovej žiarovke? :O |
![]() notna |
| 27.04.2008, 18:43.14 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.snad to tam bude včera ta davali |
![]() frenk2 |
| 27.04.2008, 20:14.07 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.http://www1.myp2p.eu/broadcast.ph p?matchid=10982&part=sportszatím nikde nic |
![]() dadlimen |
| 27.04.2008, 20:14.37 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.Na tej stránke to nejde, neviete prečo??? |
![]() 0128 |
| 27.04.2008, 20:59.24 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.Dneska nejde na internetu ani jeden zdroj - to je pech :(( |
![]() Topoblbek |
| 27.04.2008, 21:02.41 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.v prd* li... :fuming: :bomb: |
![]() paolous |
| 27.04.2008, 21:16.17 | |
RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.Přes www.myp2p.eu to normálně funguje (ted se na to dívám) |
![]() Radim44 |
| 27.04.2008, 21:27.00 | |
Radim44Hoď link, který odkaz jede |
![]() Topoblbek |
| 27.04.2008, 21:43.03 | |
hockeyTak nevim. Me to taky nejede. Je to uz 1:0 :-(((( Nejede mi to ani pres SopCast ani pres TVU a ani pres WMP.Komu to jde prosim prosim poradte!!! Diky! |
![]() ptaky |
| 27.04.2008, 21:54.24 | |
ptakyMě to taky nejde. |
![]() Topoblbek |