Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 10:35.47

HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

Zdravim, nevite nekdo, kde vsude to budou zive davat? Asi na NASN predpokladam, ale to nechytam...
Diky a krasnou slunnou nedeli
uživatel
paolous
27.04.2008, 11:04.27

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

NASN Europe

Koukej přes internet

http://www1.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=10982&part=sports

Zatím tam nejsou linky, ale během dne se tam objeví

Minule to tam fičelo na 700 kbps R^
uživatel
Topoblbek
27.04.2008, 11:07.48

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

15W
uživatel
frenk2
27.04.2008, 11:29.34

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

Ano je to na NASN
http://bmilan.elpo.sk
uživatel
bmilan
27.04.2008, 14:07.25

to frenk2

15W-znamena, že to budeš pozerať na 15W-atovej žiarovke? :O
uživatel
notna
27.04.2008, 18:43.14

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

snad to tam bude včera ta davali
uživatel
frenk2
27.04.2008, 20:14.07

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

http://www1.myp2p.eu/broadcast.ph p?matchid=10982&part=sports

zatím nikde nic
uživatel
dadlimen
27.04.2008, 20:14.37

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

Na tej stránke to nejde, neviete prečo???
uživatel
0128
27.04.2008, 20:59.24

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

Dneska nejde na internetu ani jeden zdroj - to je pech :((
uživatel
Topoblbek
27.04.2008, 21:02.41

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

v prd* li... :fuming: :bomb:
uživatel
paolous
27.04.2008, 21:16.17

RE: HOKEJ Pittsb.-Rangers dnes 20:00 hod.

Přes www.myp2p.eu to normálně funguje (ted se na to dívám)
uživatel
Radim44
27.04.2008, 21:27.00

Radim44

Hoď link, který odkaz jede
uživatel
Topoblbek
27.04.2008, 21:43.03

hockey

Tak nevim. Me to taky nejede. Je to uz 1:0 :-(((( Nejede mi to ani pres SopCast ani pres TVU a ani pres WMP.
Komu to jde prosim prosim poradte!!! Diky!
uživatel
ptaky
27.04.2008, 21:54.24

ptaky

Mě to taky nejde.
uživatel
Topoblbek