Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 10:19.19

Humík mi asi umřel

Dnes v 10.08 mi odešel můj kamarád H5400Z.Tma tmoucí,ani tři tečky neblikají...Že by také zdroj...Ps: minulý týden podobně odešla malá televize v kuchyni.
uživatel
dědek1
27.04.2008, 10:23.20

RE: Humík mi asi umřel

úprimnú sústrast
uživatel
Jupi
27.04.2008, 10:24.00

RE: Humík mi asi umřel

To máš blbý - za odpad se dneska musí platit, když ho chceš nechat ekologicky zlikvidovat :laughing:
uživatel
technikTKR
27.04.2008, 10:38.40

Tak ho oživ.

Obrat se na Zorbasa.
uživatel
milord
27.04.2008, 11:12.29

RE: Humík mi asi umřel

Zorbasa delal mamu kamradovi zdroj a muzu jen doporucit spokojenost...urcite bich to nedaval nekomu jen tak ....
uživatel
astra1d
27.04.2008, 11:41.25

RE: Humík mi asi umřel

To je radosti viď TKR.
uživatel
hobza
27.04.2008, 15:29.45

RE: Humík mi asi umřel

No, ked odisla TV aj humik, mal by si navesta vsade cesnaku, povesat krize, pod postele a okolo prijmacov dat odrusovace geopatogennych zon. Vraj skodlive elektromagneticke geopatogenne polia najlepsie kompenzuju spalky z javoroveho dreva, presne podla pravidiel zmotana slama a spiraly z medeneho dratu.
Prutikar ti zadarmo poradi a za 1000 ti preda ten kus slamy :-)
uživatel
pozino
27.04.2008, 20:32.50

RE: Humík mi asi umřel

To:pozino
Ty to tak doma máš? Určitě je to supr,když to radíš.
uživatel
hobza
27.04.2008, 21:20.48

To: dedek1

Napis mi na e-mail damba1@seznam.cz. Klidne ti jej opravim. Cau
uživatel
damba