| 27.04.2008, 10:19.19 | |
Humík mi asi umřelDnes v 10.08 mi odešel můj kamarád H5400Z.Tma tmoucí,ani tři tečky neblikají...Že by také zdroj...Ps: minulý týden podobně odešla malá televize v kuchyni. |
![]() dědek1 |
| 27.04.2008, 10:23.20 | |
RE: Humík mi asi umřelúprimnú sústrast |
![]() Jupi |
| 27.04.2008, 10:24.00 | |
RE: Humík mi asi umřelTo máš blbý - za odpad se dneska musí platit, když ho chceš nechat ekologicky zlikvidovat :laughing: |
![]() technikTKR |
| 27.04.2008, 10:38.40 | |
Tak ho oživ.Obrat se na Zorbasa. |
![]() milord |
| 27.04.2008, 11:12.29 | |
RE: Humík mi asi umřelZorbasa delal mamu kamradovi zdroj a muzu jen doporucit spokojenost...urcite bich to nedaval nekomu jen tak .... |
![]() astra1d |
| 27.04.2008, 11:41.25 | |
RE: Humík mi asi umřelTo je radosti viď TKR. |
![]() hobza |
| 27.04.2008, 15:29.45 | |
RE: Humík mi asi umřelNo, ked odisla TV aj humik, mal by si navesta vsade cesnaku, povesat krize, pod postele a okolo prijmacov dat odrusovace geopatogennych zon. Vraj skodlive elektromagneticke geopatogenne polia najlepsie kompenzuju spalky z javoroveho dreva, presne podla pravidiel zmotana slama a spiraly z medeneho dratu.Prutikar ti zadarmo poradi a za 1000 ti preda ten kus slamy :-) |
![]() pozino |
| 27.04.2008, 20:32.50 | |
RE: Humík mi asi umřelTo:pozinoTy to tak doma máš? Určitě je to supr,když to radíš. |
![]() hobza |
| 27.04.2008, 21:20.48 | |
To: dedek1Napis mi na e-mail damba1@seznam.cz. Klidne ti jej opravim. Cau |
![]() damba |