| 27.04.2008, 12:48.20 | |
Firmware P6010 a GitalNevíte kde by se dal stáhnout firmware 6.50 do P6010 pro kartu Gital kde by taky fungoval Diseqc a chodily zápisy? Děkuji. |
![]() Miky74 |
| 27.04.2008, 13:22.27 | |
RE: Firmware P6010 a Gitalnapiš mail |
![]() jozin |
| 28.04.2008, 20:57.14 | |
RE: Firmware P6010 a GitalMiky74@email.cz |
![]() Miky74 |