Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 13:04.24

kupa prijimaca

potreboval by som poradit...chcem si kupit sat. prijimac do 4000,-...tak mi poradte nejaky kvalitny a s EMU !!!!
DAKUJEM !!!
uživatel
Shumi21
27.04.2008, 15:43.59

RE: kupa prijimaca

Co kdybys zkusil zadat "Vyhledávání" ve fóru.... Nebo to radši chceš poslat v obálce až do schránky? R.
uživatel
rysavy3
27.04.2008, 21:34.20

RE: kupa prijimaca

Openbox X-820 /alebo X-810, alebo X-800/.
uživatel
ahe56
28.04.2008, 06:22.36

RE: kupa prijimaca

Ferguson FX 7600 UCI2 za 2500 Kč

https://www.parabola.cz/clanky/3030/nova-rada-satelitnich-prijimacu-ferguson/
uživatel
juzek
28.04.2008, 14:51.22

RE: kupa prijimaca

ferghnusnon ani zadarmo, preboha sak tie plechy drzia len silou vole, a plasty des . ferguson je dobry na polske pasienky kde mas jeden barak a 10 kilakov holu plan .. tam sused naozaj neuvidi jaky cerep mas
uživatel
Vlado Fogo
28.04.2008, 17:02.07

RE: kupa prijimaca

vantage 221 ts
uživatel
anton
29.04.2008, 13:38.42

ach mudrlanti...

Mam viac prijimacov, jeden z nich je Ferguson a uz par rokov funguje bez najmensich problemov. Pritom cena=1 vacsi nakup v potravinach R^
uživatel
ref