| 27.04.2008, 13:04.24 | |
kupa prijimacapotreboval by som poradit...chcem si kupit sat. prijimac do 4000,-...tak mi poradte nejaky kvalitny a s EMU !!!!DAKUJEM !!! |
![]() Shumi21 |
| 27.04.2008, 15:43.59 | |
RE: kupa prijimacaCo kdybys zkusil zadat "Vyhledávání" ve fóru.... Nebo to radši chceš poslat v obálce až do schránky? R. |
![]() rysavy3 |
| 27.04.2008, 21:34.20 | |
RE: kupa prijimacaOpenbox X-820 /alebo X-810, alebo X-800/. |
![]() ahe56 |
| 28.04.2008, 06:22.36 | |
RE: kupa prijimacaFerguson FX 7600 UCI2 za 2500 Kčhttps://www.parabola.cz/clanky/3030/nova-rada-satelitnich-prijimacu-ferguson/ |
![]() juzek |
| 28.04.2008, 14:51.22 | |
RE: kupa prijimacaferghnusnon ani zadarmo, preboha sak tie plechy drzia len silou vole, a plasty des . ferguson je dobry na polske pasienky kde mas jeden barak a 10 kilakov holu plan .. tam sused naozaj neuvidi jaky cerep mas |
![]() Vlado Fogo |
| 28.04.2008, 17:02.07 | |
RE: kupa prijimacavantage 221 ts |
![]() anton |
| 29.04.2008, 13:38.42 | |
ach mudrlanti...Mam viac prijimacov, jeden z nich je Ferguson a uz par rokov funguje bez najmensich problemov. Pritom cena=1 vacsi nakup v potravinach R^ |
![]() ref |