| 27.04.2008, 13:04.28 | |
http://sk.Digi.tv/Ide Vám táto stránka? Ja mám len sneh!!! |
![]() jklajban |
| 27.04.2008, 13:06.38 | |
RE: http://sk.Digi.tv/Jde nám, ale proč to sem taháš? ;P |
![]() technikTKR |
| 27.04.2008, 13:10.43 | |
RE: http://sk.Digi.tv/Proto to sem tahám, lebo mne nejde a neviem prečo? |
![]() jklajban |
| 27.04.2008, 16:31.18 | |
RE: http://sk.Digi.tv/jde normál, snad reklama nebo co? |
![]() poky1 |