Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 13:41.03

Twin LNB

CHci se zeptatbu bude to fungovat twin lnb slučovaš do jednoho koaxialu pak rozbočovač pak dva nežavisle satelity.
uživatel
matej
27.04.2008, 15:51.46

RE: Twin LNB

Ne!!!!
uživatel
Enik
27.04.2008, 15:52.04

RE: Twin LNB

NE.Nedává to smysl.Proč.???

Z TWINU dva nezávislé koaxy ke každému rec. zvlášť.
uživatel
zizi
27.04.2008, 17:40.51

Asi není kudy druhý koax natánout.

V tom případě můžeš jako rozbočovač použít zatím satelitní přijímač jako takový (loop out) a koukat vždy jen na jeden.
Při tomto zapojení (pokud jsou oba přijímače zapnuté) je druhý (koncový) přijímač závislý na tom, jaké pásmo (horní-dolní)a jaká polarizace (horizontal-vertikal) je navolena na prvním (průběžném).
uživatel
mirasat
27.04.2008, 18:21.31

RE: Twin LNB

V tomto případě je LNB TWIN úplně zbytečné.Pokud má jeden rec výstup na loop out.
uživatel
zizi