| 27.04.2008, 13:41.03 | |
Twin LNBCHci se zeptatbu bude to fungovat twin lnb slučovaš do jednoho koaxialu pak rozbočovač pak dva nežavisle satelity. |
![]() matej |
| 27.04.2008, 15:51.46 | |
RE: Twin LNBNe!!!! |
![]() Enik |
| 27.04.2008, 15:52.04 | |
RE: Twin LNBNE.Nedává to smysl.Proč.???Z TWINU dva nezávislé koaxy ke každému rec. zvlášť. |
![]() zizi |
| 27.04.2008, 17:40.51 | |
Asi není kudy druhý koax natánout.V tom případě můžeš jako rozbočovač použít zatím satelitní přijímač jako takový (loop out) a koukat vždy jen na jeden.Při tomto zapojení (pokud jsou oba přijímače zapnuté) je druhý (koncový) přijímač závislý na tom, jaké pásmo (horní-dolní)a jaká polarizace (horizontal-vertikal) je navolena na prvním (průběžném). |
![]() mirasat |
| 27.04.2008, 18:21.31 | |
RE: Twin LNBV tomto případě je LNB TWIN úplně zbytečné.Pokud má jeden rec výstup na loop out. |
![]() zizi |