| 27.04.2008, 14:40.27 | |
DiSEC a MotorAhojte.Poradite mi prosim či sa da na Openbox 820 CI naraz pripojit aj motor aj DiSEC ??? Mam DiSEC na 4 LNB ale jeden mi včera prestal fungovat /LNB O.K./netušim kde je chyba. Tak som rozmyšlal že by som dopkupil motor k tym 3 LNB. Len samotny motor nechcem mat pretože mam zoradene programi podla žanrov vo FAV. a nočne vrčanie v panelaku nie je bohviečo... Za rady dakujem... |
![]() johndoug |
| 27.04.2008, 16:03.05 | |
RE:DISEQC a MotorOpenbox to určitě zvládne v menu máš vč.motoru,USALS.diseqnc přepneš co chceš preferovat.Otázka se nazkýtá zda má tato řešení smysl.Hlučnost motoru je i v noci zanedbatelná. |
![]() zizi |
| 27.04.2008, 20:26.57 | |
RE: DiSEC a MotorJá bych na Tvém místě koupil nový LNB a vyměnil za vadný.Jestli nemáš zkušenosti s takovým seskupením o jakém uvažuješ,tak z toho budeš mít solidní guláš. |
![]() hobza |
| 27.04.2008, 21:54.44 | |
DiSEC a MotorAj zizimu aj hobzovi dakujem za rady ale LNB mam v poriadku chyba je niekde v DiSECu pretoze mi funguju už len 3 vstupy pre parabulu./asi som sa zle vyjadril./Že je v menu prepinanie to viem ale potrebujem vediet či sa NARAZ nejako da nastavit aj DiSEC aj USALS......Tomu gulašu snad predidem ak by mi to niekto zrozumitelne vysvetlil..... Len dufam že MUDRCI sa zdržia komentarov.... |
![]() johndoug |