Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 16:22.46

Sekání obrazu

Zdravím-seká se taky někomu dost často obraz v nabídce D..I?
Ilusion M5/5.61/Vectra-5.22
uživatel
donkarlos
27.04.2008, 16:25.35

RE: Sekání obrazu

to ani ne, bude záležet o který kanál se přímo jedná, jinak sem tam kostičky, výpadky, pomíchané audio, prostě Rumuni
uživatel
poky1
27.04.2008, 17:55.33

RE: Sekání obrazu

všimol som si . Každých 25 minut na polsekundy.
uživatel
oneeeee
27.04.2008, 18:13.08

oneeeeeeeee

To máš místo reklam taky jedou co 25 minut možná i dříve :laughing:
uživatel
Karlos1