| 27.04.2008, 18:00.06 | |
novy kyng 1.36Nazar.Oplati sa či nie?Niečotom píšu,ale čo to neviem.Dik |
![]() maros21 |
| 27.04.2008, 19:39.23 | |
RE: novy kyng 1.36francúzi sa na forums.kyngu vytešujú že ide: la 7 cartapiu , ale ja mám asi vlčiu tmu pred očami :8) (skúšal som aj iné stanice v Irdeto ale: :8) :8) :8) |
![]() lubomir63 |
| 27.04.2008, 20:00.26 | |
RE: novy kyng 1.36však prve aj a skušam z každej strany a stale tma.Asi skúsim vectru 5.22 ;P |
![]() maros21 |
| 28.04.2008, 10:33.04 | |
RE: novy kyng 1.36Na http://forums.kyng.info/showthread.php?p=66169#post66169 (Tu je od Farida: Ultimos DAT, help users)otvoríš ho s Kyng PC key editorom |
![]() lubomir63 |
| 28.04.2008, 12:39.59 | |
RE: novy kyng 1.36no mám to,ale čo s tym?Porad diky moc |
![]() maros21 |
| 28.04.2008, 13:27.24 | |
RE: novy kyng 1.36neporadím, lebo ja som podľa editovaných klúčov v kyng editore porovnal tie v 1,36-ke a doplnil akurát riadok 10 v la 7 cartapiu ale nič. Dal som zistiť známemu do Grécka že prečo francúzi tak ďakujú Kyng teamu za 1,36-ku. Vraj im s ňou ide: la 7 cartapiu a na nilesate ADD(napr.ART sport) + Showtime (ja to nechytám - treba veľký tanier). |
![]() lubomir63 |
| 28.04.2008, 13:52.19 | |
RE: novy kyng 1.36Daj potom vedieť ak budeš mať neaké info. R^ |
![]() maros21 |