| 27.04.2008, 18:28.03 | |
Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)Může někdo ze zkušenosti poradit? Jde mi o bezproblémové přepínanání karet bez rušivých hlášek. Může být i s CW modulem, nebo klidně oběma CW moduly, ale hlavně naprosto splehlivé automatické přepínání bez hlášek. Již jsem viděl naprosto šílené ruční přepínaní u nějaké AB 150 a nespolehlivé přepínání u Technisatu...tak teď nevím, ve vyhledávání jsem také žádnou spolehlivou radu nenašel...Díky za každou odpověď. |
![]() pepes |
| 27.04.2008, 18:31.29 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)Homecast 3000CICR s s modulom CW mascompredal som ich hodne , ziadny problem |
![]() gama07 |
| 27.04.2008, 19:50.56 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)Openbox X-810 - bez modulu |
![]() dempsey |
| 27.04.2008, 20:26.35 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)GI 870, karta ve čtečce + 2 volné CI sloty, není rozdíl v přepínání a rychlosti mezi kartou ve čtečce nebo např. zeta či origo cryptoworks modulu |
![]() poky1 |
| 27.04.2008, 20:48.44 | |
@poky1co zase trepes .. ten golden intersral vyhlasuje hlasky pri pouziti cw modulu uz od verzie 1.015.15 az po poslednu cw 4.02.09 .. tak isto zetacam, pokial tam nedas cez special programator spravnu a jedinu verziu softu ktory ma prioritu citania z karty tak tu kartu budes musiet vzdy po zapnuti zo stby vytiahnut a zasunuttakze kamosko ten GI si ani nevidel, mozno sused o nom rozpraval a ty si zle zapocul, ale kazdopadne mal by si si uz pomaly ulozit knizky do aktovky a rano jupíí do školičky... Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 27.04.2008, 21:05.04 | |
Ty jsi máčo, milej VladkoMám v něm Gitalku, TaT a SKlink a hlášku uvidím pouze v mariáši. ;) |
![]() poky1 |
| 27.04.2008, 21:09.12 | |
ještě že je zde mnoho uživatelů GI 870, takzde zase nerozšiřuj dezinformace. Už si zjistil co je to léčebna, jestli ne, zkus encyklopedii. :8) |
![]() poky1 |
| 27.04.2008, 21:18.25 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)jasne.. tieto tiezprijimace tu predava aj obchod oproti takze sa mi dostanu pod ruku a bez hlasky idu jedine s Cw mascom kde sa da tato vypnut v menu, lenze ten modul je drahsi od klasiky phillipsa ktory hlasky vyhlasuje, a ktory si koli cene kupuju obycajni ludia ... takze netaraj s tou bezproblemovostou a tak isto taras s tou ohromnou rychlostou prepinania medzi gital, trade a skylinkom - to je len tvoje zbozne prianie. proste dal si sa nachytat na lacny cerep a teraz to skusas aj naostatnych . ved ked zdochla koza mne tak nech aj susedovi Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 27.04.2008, 21:23.25 | |
Ty jsi vážně mimóza,on se ptá zda vyskakují nějaké hlášky při přepínání mezi kanály na kartě a o nějaké superrychlosti píši kde????? Vem si léky chlapče. Rv |
![]() poky1 |
| 27.04.2008, 21:33.16 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)spravne on sa pytal na bezproblemovy prijimac a ty mu ponukas nejaky lacny problemovy cerep.a mal by si jest aj viac mrkvicky, jednak je na zrak ale aj na pamat. ked tak tak si po sebe aspon precitaj prispevok z : 27.04.2008, 20:26.35 kde pises: GI 870, karta ve čtečce + 2 volné CI sloty, není rozdíl v přepínání a rychlosti mezi kartou ve čtečce nebo např. zeta či origo cryptoworks modulu a dost bolo natahovania s pubertakom !! Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 27.04.2008, 22:36.30 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)openbox 810 mam v něm TaT + slovaklink R^ R^ |
![]() Al Bunda |
| 27.04.2008, 22:46.20 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)tak tak, co sa tyka ceny naozaj momentalne openbox 810 splna podmienky ktore zadal pisatel v 1 prispevku |
![]() Vlado Fogo |
| 27.04.2008, 23:48.41 | |
FX 6600 2CRZajímavá volba R^ |
![]() nori |
| 28.04.2008, 06:20.58 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)lepší Ferguson 7600 R^ za 2500 Kč je o dost lepší než 6600 a rozdíl 150 Kčhttps://www.parabola.cz/clanky/3030/nova-rada-satelitnich-prijimacu-ferguson/ umaž mezery |
![]() juzek |
| 28.04.2008, 07:21.31 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)ak chceš aby ti karty skutočne dobre fungovali, tak pre ferguson by som sa určite nerozhodnul Rv |
![]() stano1 |
| 28.04.2008, 08:32.54 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)Zkoušel jsem hodně přístroju co se týká problému ,kdy se zobrazují mezi přepnutím českých slovenských karet ruzné hlášky a u přístroje od TECHNISAT STR 1 se tyto problémy nevyskytovaly.K tomu má ještě jeden slot pro modul což není k zahození.Beat. |
![]() beat |
| 28.04.2008, 09:18.27 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)OPENBOX X-810 čierny je dlhodobo top pristroj na 2 karty,nulová poruchovosťzo 60 predaných |
![]() pako3 |
| 28.04.2008, 09:46.01 | |
RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)Technisat STR1 s "D" firmwarem je OK R^ |
![]() Serano |
| 28.04.2008, 12:36.22 | |
stano1stano1 kdyby jsi to četl na tom odkazu mimochodem práve na recenzi tady tak takovou hovadinu nikdy nenapíšeš. Ferguson FX 7600 UCI2 strčí toho vašeho openboxa někam |
![]() juzek |
| 28.04.2008, 13:08.47 | |
recz+skVantage 7100.Vynikajíci obraz,rychlé přepínaní,žádné hlášky. |
![]() servis |
| 28.04.2008, 14:07.13 | |
@juzekconax embeded prijimac zhasne v momente az zacne lietat 8070 v streame, t.j. zacne nejaky provider pouzivat sifrovanie ECM. nedavno to skusala kuprikladu rakuska ORF na providerovi 10 |
![]() Vlado Fogo |