Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 18:28.03

Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

Může někdo ze zkušenosti poradit? Jde mi o bezproblémové přepínanání karet bez rušivých hlášek. Může být i s CW modulem, nebo klidně oběma CW moduly, ale hlavně naprosto splehlivé automatické přepínání bez hlášek. Již jsem viděl naprosto šílené ruční přepínaní u nějaké AB 150 a nespolehlivé přepínání u Technisatu...tak teď nevím, ve vyhledávání jsem také žádnou spolehlivou radu nenašel...
Díky za každou odpověď.
uživatel
pepes
27.04.2008, 18:31.29

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

Homecast 3000CICR s s modulom CW mascom
predal som ich hodne , ziadny problem
uživatel
gama07
27.04.2008, 19:50.56

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

Openbox X-810 - bez modulu
uživatel
dempsey
27.04.2008, 20:26.35

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

GI 870, karta ve čtečce + 2 volné CI sloty, není rozdíl v přepínání a rychlosti mezi kartou ve čtečce nebo např. zeta či origo cryptoworks modulu
uživatel
poky1
27.04.2008, 20:48.44

@poky1

co zase trepes .. ten golden intersral vyhlasuje hlasky pri pouziti cw modulu uz od verzie 1.015.15 az po poslednu cw 4.02.09 .. tak isto zetacam, pokial tam nedas cez special programator spravnu a jedinu verziu softu ktory ma prioritu citania z karty tak tu kartu budes musiet vzdy po zapnuti zo stby vytiahnut a zasunut
takze kamosko ten GI si ani nevidel, mozno sused o nom rozpraval a ty si zle zapocul, ale kazdopadne mal by si si uz pomaly ulozit knizky do aktovky a rano jupíí do školičky... Rv
uživatel
Vlado Fogo
27.04.2008, 21:05.04

Ty jsi máčo, milej Vladko

Mám v něm Gitalku, TaT a SKlink a hlášku uvidím pouze v mariáši. ;)
uživatel
poky1
27.04.2008, 21:09.12

ještě že je zde mnoho uživatelů GI 870, tak

zde zase nerozšiřuj dezinformace. Už si zjistil co je to léčebna, jestli ne, zkus encyklopedii. :8)
uživatel
poky1
27.04.2008, 21:18.25

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

jasne.. tieto tiezprijimace tu predava aj obchod oproti takze sa mi dostanu pod ruku a bez hlasky idu jedine s Cw mascom kde sa da tato vypnut v menu, lenze ten modul je drahsi od klasiky phillipsa ktory hlasky vyhlasuje, a ktory si koli cene kupuju obycajni ludia ... takze netaraj s tou bezproblemovostou a tak isto taras s tou ohromnou rychlostou prepinania medzi gital, trade a skylinkom - to je len tvoje zbozne prianie. proste dal si sa nachytat na lacny cerep a teraz to skusas aj naostatnych . ved ked zdochla koza mne tak nech aj susedovi Rv
uživatel
Vlado Fogo
27.04.2008, 21:23.25

Ty jsi vážně mimóza,

on se ptá zda vyskakují nějaké hlášky při přepínání mezi kanály na kartě a o nějaké superrychlosti píši kde????? Vem si léky chlapče. Rv
uživatel
poky1
27.04.2008, 21:33.16

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

spravne on sa pytal na bezproblemovy prijimac a ty mu ponukas nejaky lacny problemovy cerep.
a mal by si jest aj viac mrkvicky, jednak je na zrak ale aj na pamat. ked tak tak si po sebe aspon precitaj prispevok z : 27.04.2008, 20:26.35 kde pises:

GI 870, karta ve čtečce + 2 volné CI sloty, není rozdíl v přepínání a rychlosti mezi kartou ve čtečce nebo např. zeta či origo cryptoworks modulu

a dost bolo natahovania s pubertakom !! Rv
uživatel
Vlado Fogo
27.04.2008, 22:36.30

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

openbox 810 mam v něm TaT + slovaklink R^ R^
uživatel
Al Bunda
27.04.2008, 22:46.20

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

tak tak, co sa tyka ceny naozaj momentalne openbox 810 splna podmienky ktore zadal pisatel v 1 prispevku
uživatel
Vlado Fogo
27.04.2008, 23:48.41

FX 6600 2CR

Zajímavá volba R^
uživatel
nori
28.04.2008, 06:20.58

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

lepší Ferguson 7600 R^ za 2500 Kč je o dost lepší než 6600 a rozdíl 150 Kč
https://www.parabola.cz/clanky/3030/nova-rada-satelitnich-prijimacu-ferguson/

umaž mezery
uživatel
juzek
28.04.2008, 07:21.31

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

ak chceš aby ti karty skutočne dobre fungovali, tak pre ferguson by som sa určite nerozhodnul Rv
uživatel
stano1
28.04.2008, 08:32.54

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

Zkoušel jsem hodně přístroju co se týká problému ,kdy se zobrazují mezi přepnutím českých slovenských karet ruzné hlášky a u přístroje od TECHNISAT STR 1 se tyto problémy nevyskytovaly.K tomu má ještě jeden slot pro modul což není k zahození.Beat.
uživatel
beat
28.04.2008, 09:18.27

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

OPENBOX X-810 čierny je dlhodobo top pristroj na 2 karty,nulová poruchovosťzo 60 predaných
uživatel
pako3
28.04.2008, 09:46.01

RE: Přijímač pro pro CS Link a SkyLink(2xCW)

Technisat STR1 s "D" firmwarem je OK R^
uživatel
Serano
28.04.2008, 12:36.22

stano1

stano1 kdyby jsi to četl na tom odkazu mimochodem práve na recenzi tady tak takovou hovadinu nikdy nenapíšeš. Ferguson FX 7600 UCI2 strčí toho vašeho openboxa někam
uživatel
juzek
28.04.2008, 13:08.47

recz+sk

Vantage 7100.Vynikajíci obraz,rychlé přepínaní,žádné hlášky.
uživatel
servis
28.04.2008, 14:07.13

@juzek

conax embeded prijimac zhasne v momente az zacne lietat 8070 v streame, t.j. zacne nejaky provider pouzivat sifrovanie ECM. nedavno to skusala kuprikladu rakuska ORF na providerovi 10
uživatel
Vlado Fogo