| 27.04.2008, 19:08.21 | |
Czech LinkDobrý večer všem! Nemáte někdo dnes potíže s příjmem paketu Czechlink prostřednictvím karty GITAL? Mně dnes nejede - v podmíněném přístupu se navíc přijímač (Technisat) chová, jako by kartu vůbec neznal (hláška Prázdný slot), byť karta je aktivní a v pořádku. Kartu jsem zkoušel vytáhnout a znovu vložit - ovšem žádná změna. Díky za jakýkoliv postřeh. |
![]() Tombik |
| 27.04.2008, 19:14.46 | |
V pohoděgital bez problémů! |
![]() spyko |
| 27.04.2008, 19:16.48 | |
RE: Czech LinkVytáhní sat z el. sítě, zasuň kartu a zastrč do el. sítě. R^ a poznáš. |
![]() CES |
| 27.04.2008, 19:27.26 | |
2 CESDíky - kupodivu odpojeni receiveru od sítě pomohlo. Trošku jsem se tohoto kroku obával neb naposledy jsem musel znovu nastavovat motor, takže jsem se tomu chtěl vyhnout, ale dnes bez ztráty kytičky:-) Ještě jednou díky. Tombik |
![]() Tombik |
| 27.04.2008, 21:40.17 | |
RE: Czech Linktechnisata musíš v případě problémů s kartou odpojit od sítě jak to tu bylo sděleno,,,je to hold jediný způsob resetu pro tuto situaci a tento stroj:-) |
![]() cb21 |