Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.05.2008, 14:56.16

Motor Opticum 2800

Vcem mam chybu.Sem na pozici 15.1-50.6jako nulovi bod sem pouzil Eutelsat w2 16 stupnu mam to dobre? Chytam 75 ABS a 45w ale driv mi to chodilo na 75 ABS 64% a na 45 75% ted sem vymnenil motor a nemuzu to doladit. Jenom kdyz hnu s parabolou elevaci na 75 musim dolu ana 45 zas nahoru tak jedno na ukor druhyho ale pritom na tech druzicich sem protoze mnenim akorat elevaci .poradte vcem to je-dik.
uživatel
brody006
18.05.2008, 15:11.24

RE: Motor Opticum 2800

Najeď si na motoru ručně 1 stupeň West a to použij na nul. bod.
uživatel
hobza
18.05.2008, 15:59.23

Optikum 2800

1 West astim mam naladit EutelsatW2 16E myslis to tak?
uživatel
brody006
18.05.2008, 18:12.31

RE: Motor Opticum 2800

Ano
uživatel
hobza
18.05.2008, 18:19.45

opticum 2800

Parada - diky
uživatel
brody006