| 18.05.2008, 14:56.16 | |
Motor Opticum 2800Vcem mam chybu.Sem na pozici 15.1-50.6jako nulovi bod sem pouzil Eutelsat w2 16 stupnu mam to dobre? Chytam 75 ABS a 45w ale driv mi to chodilo na 75 ABS 64% a na 45 75% ted sem vymnenil motor a nemuzu to doladit. Jenom kdyz hnu s parabolou elevaci na 75 musim dolu ana 45 zas nahoru tak jedno na ukor druhyho ale pritom na tech druzicich sem protoze mnenim akorat elevaci .poradte vcem to je-dik. |
![]() brody006 |
| 18.05.2008, 15:11.24 | |
RE: Motor Opticum 2800Najeď si na motoru ručně 1 stupeň West a to použij na nul. bod. |
![]() hobza |
| 18.05.2008, 15:59.23 | |
Optikum 28001 West astim mam naladit EutelsatW2 16E myslis to tak? |
![]() brody006 |
| 18.05.2008, 18:12.31 | |
RE: Motor Opticum 2800Ano |
![]() hobza |
| 18.05.2008, 18:19.45 | |
opticum 2800Parada - diky |
![]() brody006 |