| 22.05.2008, 10:51.07 | |
Pro Theo 77Zdravím ,mužu taky poprosit o zaslaní setingu pro Humax 5400 na ivan167@post.sk Dík |
![]() Ivan167 |
| 22.05.2008, 13:50.17 | |
RE: Pro Theo 77OK-posielam |
![]() theo77 |
| 22.05.2008, 14:29.14 | |
RE: Pro Theo 77Zatim nic nedošlo.. |
![]() Ivan167 |
| 22.05.2008, 14:42.57 | |
RE: Pro Theo 77Email je OK?Pošlem ešte raz.? |
![]() theo77 |