Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 10:59.30

DM500

Prave mi dorazil DM500 z Brezna a nas bojovník za legalne vyrobky nam predava čínske klony. Ako moze niekto predavat tieto vyrobky ako original, ked sa nam uz min pol roka nevyrabaju! Tusim mu ho poslem nazad a budem ziadat nielen peniaze ale aj postovne!!!
uživatel
profik
22.05.2008, 12:03.37

RE: DM500

Aj originalny Dreambox je made in China.Zistis podla MAC adresy,ci mas klona alebo original
uživatel
Bruty