| 22.05.2008, 10:59.30 | |
DM500Prave mi dorazil DM500 z Brezna a nas bojovník za legalne vyrobky nam predava čínske klony. Ako moze niekto predavat tieto vyrobky ako original, ked sa nam uz min pol roka nevyrabaju! Tusim mu ho poslem nazad a budem ziadat nielen peniaze ale aj postovne!!! |
![]() profik |
| 22.05.2008, 12:03.37 | |
RE: DM500Aj originalny Dreambox je made in China.Zistis podla MAC adresy,ci mas klona alebo original |
![]() Bruty |