Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 11:42.45

Fisch-Hunting

Česká stopa jede ok
uživatel
donkarlos
22.05.2008, 12:06.41

RE: Fisch-Hunting

Na DoQ už je také vše ok.
uživatel
reck
22.05.2008, 12:37.14

RE: Fisch-Hunting

na fx6600cr oct310 OK
uživatel
rradekx
22.05.2008, 12:46.43

RE: Fisch-Hunting

AZ - box, SS1 OK, mj. DoQ snad OK už cca 1 měsíc ne?
uživatel
peetr1
22.05.2008, 18:11.26

DoQ - cz audio pid?

Zdarec, napište sem někdo na jakém audio pidu jde cz zvuk u DoQ? Já mám pouze maďarský.
uživatel
Synoet