| 22.05.2008, 11:42.45 | |
Fisch-HuntingČeská stopa jede ok |
![]() donkarlos |
| 22.05.2008, 12:06.41 | |
RE: Fisch-HuntingNa DoQ už je také vše ok. |
![]() reck |
| 22.05.2008, 12:37.14 | |
RE: Fisch-Huntingna fx6600cr oct310 OK |
![]() rradekx |
| 22.05.2008, 12:46.43 | |
RE: Fisch-HuntingAZ - box, SS1 OK, mj. DoQ snad OK už cca 1 měsíc ne? |
![]() peetr1 |
| 22.05.2008, 18:11.26 | |
DoQ - cz audio pid?Zdarec, napište sem někdo na jakém audio pidu jde cz zvuk u DoQ? Já mám pouze maďarský. |
![]() Synoet |