| 22.05.2008, 11:59.05 | |
Seting editor pre FrgusonOmylom som si vymazal editor settingu na staré openboxi a fergusony AF-7318. Bol to nejaký arioner alebo ariter. Viete mi poslať nejaký link??? Ďakujem |
![]() janlop |
| 22.05.2008, 12:02.20 | |
RE: Seting editor pre Frgusonhttp://www.gsmobil.net/ferguson/setting_postup/ariter/index.htm |
![]() poky1 |
| 22.05.2008, 12:16.11 | |
Seting editor pre Frgusonto nie je on. to čo zháňam robí so súbormi s príponou ird. |
![]() janlop |
| 22.05.2008, 12:21.26 | |
RE: Seting editor pre Frgusonje tam i arioner někde, hledej |
![]() poky1 |
| 22.05.2008, 15:13.07 | |
DarHol Channel Editor 0.8http://upload.dvhk.pl/content.php?id=79321------------ Bez mezer !! Pokud chceš češtinu, napiš email :-) |
![]() Facon |