| 22.05.2008, 12:19.54 | |
KathreinKtorý image je dobrý na Katarínku 910?Teraz v nom mám Polish Kathi Team,ale prijímač prestal reagovať na povely diaľkového ovládača.AAF je ok?ak áno,tak ktorú verziu treba nagrať-1watt alebo 14watt ? |
![]() Satmaster |
| 22.05.2008, 13:20.50 | |
RE: Kathreinuž som tam nahodil AAF 1.5,ovládač reaguje :))) ,ale nejde mi vstúpiť do aaf menu-kombinácia tlačítka menu+fav nefunguje |
![]() Satmaster |
| 22.05.2008, 14:08.50 | |
RE: KathreinMusíš použít rozhodně verzi, která patří pro tvůj přijímač.Poznáš to ze SN na zadní straně, kterou verzi máš. (Najdi na webu, od kterého SN je to 1W, z hlavy nevím). V těch přijímačích je jiný soft pro frontprocessor, není to zaměnitelné. Ale myslím, že by ti DO nefungoval vůbec, kdybys měl špatnou verzi (ale nezkoušel jsem), takže to asi bude něco jiného. Není soft pro K910, který by neměl mouchy. Problém je jádro, s tím žádný image nenadělá mnoho. |
![]() Antonín |
| 22.05.2008, 14:40.47 | |
RE: Kathreindal som tam teraz PKT-Polish Kathi Team v1.0 ,ale aj tak nemám prístup do rozšíreného menu...čím to môže byť? |
![]() Satmaster |
| 22.05.2008, 16:59.39 | |
RE: Kathreinuž to je ok...stačilo prepnúť hdmi výstup na 1080i a potom to menu nabehlo :bomb: |
![]() Satmaster |