| 22.05.2008, 14:23.07 | |
Předplacená karta UPCJe možno peřdplacenou kartu UPC upravit (zastřihnout) na velikost SIM karty pro vložení do TechniSat Digit S2 |
![]() lada69 |
| 22.05.2008, 14:47.42 | |
RE: Předplacená karta UPCMozne to samozrejme je. Ale Neverim, ze tomu bude operator priznive naklonen.Vhodnejsi je redukce. Pokud mas zajem, dej na sebe nejaky kontakt. |
![]() OBI |
| 22.05.2008, 15:38.27 | |
RE: Předplacená karta UPCZvažuji předplacenou kartu Rodina na 12 měsíců 3700,- Kč (http://www.upc.c z/karty). Tak si ji zastřihnu na velikost SIM, snad to UPS vadit nebude. |
![]() lada69 |
| 22.05.2008, 17:10.40 | |
SIM rastrNa to existuje takový malý strojek, kterým se předrastruje velká DIN karta. Některé karty se tak již prodávají. Ta se pak vyloupne a při vracení se vrátí celek. UPC dealeři by ten strojek měli mít. |
![]() Boss409 |
| 22.05.2008, 17:35.25 | |
RE: Předplacená karta UPCdíky všem za pomoc |
![]() lada69 |
| 09.01.2009, 10:54.07 | |
RE: Předplacená karta UPCkartu jsem zastřihl obyčejnými nůžkami a šlape R^ |
![]() lada69 |