| 22.05.2008, 15:06.33 | |
baliček multi t-t jede zdarmabaliček multi t-t jede zdarma neplatil sme nic a jede |
![]() killors |
| 22.05.2008, 15:17.55 | |
Téma: baliček multi t-t jede zdarmaNevím zda se u nich něco neděje,včera jsem byl u chlapíka ladit Cinemu a STVéčka a vysvětluji mu,že se to musí TaT doplatit,naladím to a hrálo to,ale po testu jsem zjistil,že mu jede úplně vše,Multi,CS film,HBO a to na obou kartách co měl doma,tak jsem si myslel,že ho někdo obdaroval,nebo se u TaT něco děje... |
![]() lubbik |
| 22.05.2008, 16:00.00 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaona když je nová karta tak to jede na chvíly zdarma ale ja mam starou a jede mi to |
![]() killors |
| 22.05.2008, 16:31.24 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmažeby oslava nového programu XXX v balíčku?:-))))))))))))) |
![]() cb21 |
| 22.05.2008, 16:44.46 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaNo aj mne ide cele MULTI na T-T karte (ale HBO nie). Zapis mám do 4.8.2008. Myslel som si, že asi zle poslali kľúče, lebo predplatné MULTI s CS FILM som mal do 30. 4. 2008 |
![]() Crescenzio |
| 22.05.2008, 16:51.22 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmau pacienta nemocného tuberkulozou se také před smrtí dostavuje náhlé zlepšení zdravotního stavu... ;) |
![]() Saxon |
| 22.05.2008, 17:25.43 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaJo Saxone R^ , uměj ještě Češi číst ? |
![]() CES |
| 22.05.2008, 17:35.09 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaMne nabehla Nova Cinema. Podla stranky je uz v zakladnom baliku, takze pozitivna zmena, dufam, ze tam uz zostane. |
![]() JanoHels |
| 22.05.2008, 17:40.04 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmabobinkovia,menili chidy,tak vam to tyzden pojde,potom off |
![]() jsivak |
| 22.05.2008, 17:44.36 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaJede to i na kartu zakoupenou na podzim 2007?Mě teda ty programy nejdou? |
![]() xsimir |
| 22.05.2008, 18:30.22 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaDo všech TT karet začali od cca 24. 4. posílat nové nemazatelné zápisy s novými CHIDy s dobou platnosti - ČT1,2,24,4,Nova,NC,Prima,STV - 1 měsíc, MULTI a prémiové - cca 14 dní. Je to to samé, jako když aktivujete novou kartu. Jsou to jistá opatření, která mají vyřadit neregistrované karty, karty s doškvařeným oprávněním apd. ;P |
![]() Zip |
| 22.05.2008, 19:23.41 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmakdyz sme u toho starou od ledna a jede to ok |
![]() killors |
| 22.05.2008, 21:50.25 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaOpět Brouk pytlík se ozval,všechno ví,všechno zná |
![]() Prosat |
| 22.05.2008, 22:21.02 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaAhoj Prosate, zapoměl jsi ještě - všude byl, od všeho má klíče .... Tak ty to preventívně kontroluješ a likviduješ i tady. :OAž na to, že to málo, co jsem tu napsal má každý na kartě a jednoduše si to může i přečíst. Nevím, co na tom vidíš tak zvláštního. |
![]() Zip |
| 22.05.2008, 22:31.05 | |
RE: baliček multi t-t jede zdarmaZip má pravdu. |
![]() letas |
| 22.05.2008, 22:48.55 | |
Vraj niečo zadarmo.Doporučujem Ti, aby si na stránke www.t-t.cz zadal na overenie číslo TVojej karty a tam sa dozvieš, dokedy máš jednotlivé programy prístupné be zplatenia. Také jednoduché ..... |
![]() antonius |