Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 15:06.33

baliček multi t-t jede zdarma

baliček multi t-t jede zdarma neplatil sme nic a jede
uživatel
killors
22.05.2008, 15:17.55

Téma: baliček multi t-t jede zdarma

Nevím zda se u nich něco neděje,včera jsem byl u chlapíka ladit Cinemu a STVéčka a vysvětluji mu,že se to musí TaT doplatit,naladím to a hrálo to,ale po testu jsem zjistil,že mu jede úplně vše,Multi,CS film,HBO a to na obou kartách co měl doma,tak jsem si myslel,že ho někdo obdaroval,nebo se u TaT něco děje...
uživatel
lubbik
22.05.2008, 16:00.00

RE: baliček multi t-t jede zdarma

ona když je nová karta tak to jede na chvíly zdarma ale ja mam starou a jede mi to
uživatel
killors
22.05.2008, 16:31.24

RE: baliček multi t-t jede zdarma

žeby oslava nového programu XXX v balíčku?:-)))))))))))))
uživatel
cb21
22.05.2008, 16:44.46

RE: baliček multi t-t jede zdarma

No aj mne ide cele MULTI na T-T karte (ale HBO nie). Zapis mám do 4.8.2008. Myslel som si, že asi zle poslali kľúče, lebo predplatné MULTI s CS FILM som mal do 30. 4. 2008
uživatel
Crescenzio
22.05.2008, 16:51.22

RE: baliček multi t-t jede zdarma

u pacienta nemocného tuberkulozou se také před smrtí dostavuje náhlé zlepšení zdravotního stavu... ;)
uživatel
Saxon
22.05.2008, 17:25.43

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Jo Saxone R^ , uměj ještě Češi číst ?
uživatel
CES
22.05.2008, 17:35.09

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Mne nabehla Nova Cinema. Podla stranky je uz v zakladnom baliku, takze pozitivna zmena, dufam, ze tam uz zostane.
uživatel
JanoHels
22.05.2008, 17:40.04

RE: baliček multi t-t jede zdarma

bobinkovia,menili chidy,tak vam to tyzden pojde,potom off
uživatel
jsivak
22.05.2008, 17:44.36

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Jede to i na kartu zakoupenou na podzim 2007?Mě teda ty programy nejdou?
uživatel
xsimir
22.05.2008, 18:30.22

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Do všech TT karet začali od cca 24. 4. posílat nové nemazatelné zápisy s novými CHIDy s dobou platnosti - ČT1,2,24,4,Nova,NC,Prima,STV - 1 měsíc, MULTI a prémiové - cca 14 dní. Je to to samé, jako když aktivujete novou kartu. Jsou to jistá opatření, která mají vyřadit neregistrované karty, karty s doškvařeným oprávněním apd. ;P
uživatel
Zip
22.05.2008, 19:23.41

RE: baliček multi t-t jede zdarma

kdyz sme u toho starou od ledna a jede to ok
uživatel
killors
22.05.2008, 21:50.25

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Opět Brouk pytlík se ozval,všechno ví,všechno zná
uživatel
Prosat
22.05.2008, 22:21.02

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Ahoj Prosate, zapoměl jsi ještě - všude byl, od všeho má klíče .... Tak ty to preventívně kontroluješ a likviduješ i tady. :O
Až na to, že to málo, co jsem tu napsal má každý na kartě a jednoduše si to může i přečíst. Nevím, co na tom vidíš tak zvláštního.
uživatel
Zip
22.05.2008, 22:31.05

RE: baliček multi t-t jede zdarma

Zip má pravdu.
uživatel
letas
22.05.2008, 22:48.55

Vraj niečo zadarmo.

Doporučujem Ti, aby si na stránke www.t-t.cz zadal na overenie číslo TVojej karty a tam sa dozvieš, dokedy máš jednotlivé programy prístupné be zplatenia. Také jednoduché .....
uživatel
antonius