Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 15:16.43

eutelsat 2w

Dobrý den mám problémy naladit eutelsat w2 - kvalita jen cca 35%,zvláště frekvenci 10975. Je opravdu signál z eu2w o tolk slabší, nebo dělám někde chybu? Ostatní satelity ok.
uživatel
stapes
22.05.2008, 15:28.23

eutelsat 2w

je slabší než-li u Hotbirdu a ASTRA1,nebo ASTRA3,i Sirius a THOR má silnější signál,ale mělo by Ti to ukazovat asi cca 87% na 83% a na výše uváděné frekvenci tak 93% na 78 %,pokud????? máš řádně seřízenou parabolu a nastavený 0 bod motoru,já mám výhodu,že 0 bod je u nás 16 E,tudíž já začínám seřizování vždy na této družici a používám k tomu TV Bulgária,která vysílá FTA a má slabší signál než dititalb,pak je vše ok v celém spektru 42 E až 30W
uživatel
hery
22.05.2008, 16:19.54

RE: eutelsat 2w

mám anténu 90 nulový bod ok všechny ostatní satelity kvalita 80-90%.Tak nevím.
uživatel
stapes
22.05.2008, 16:38.14

Pro Hery

Mám prosbu.Můžeš na 2W zde hodit conaxové frevence.V časopisu nejsou a záložkám mám bordel,že to nemohu najít.Díky.
uživatel
zzaner
22.05.2008, 17:04.08

Pro Hery

Mám nějaký útlum,už to mám. :scared: :)))
uživatel
zzaner
22.05.2008, 17:06.04

zzaner

Eutelsat W2 @ 16° East

10977 H 22500 4/5
11055 V 27900 3/4
11094 V 27900 2/3
11449 H 27500 7/8
uživatel
hery
22.05.2008, 17:07.58

zzaner

Všiml jsem si toho pozdě,byl jsi pak rychlejší,čau
uživatel
hery
22.05.2008, 21:43.25

Pro Hery

Díky za snahu.Fachčí to výborně,akorát co tam postrádám,že ještě není aktivní VH-klasik.
uživatel
zzaner