| 22.05.2008, 15:16.43 | |
eutelsat 2wDobrý den mám problémy naladit eutelsat w2 - kvalita jen cca 35%,zvláště frekvenci 10975. Je opravdu signál z eu2w o tolk slabší, nebo dělám někde chybu? Ostatní satelity ok. |
![]() stapes |
| 22.05.2008, 15:28.23 | |
eutelsat 2wje slabší než-li u Hotbirdu a ASTRA1,nebo ASTRA3,i Sirius a THOR má silnější signál,ale mělo by Ti to ukazovat asi cca 87% na 83% a na výše uváděné frekvenci tak 93% na 78 %,pokud????? máš řádně seřízenou parabolu a nastavený 0 bod motoru,já mám výhodu,že 0 bod je u nás 16 E,tudíž já začínám seřizování vždy na této družici a používám k tomu TV Bulgária,která vysílá FTA a má slabší signál než dititalb,pak je vše ok v celém spektru 42 E až 30W |
![]() hery |
| 22.05.2008, 16:19.54 | |
RE: eutelsat 2wmám anténu 90 nulový bod ok všechny ostatní satelity kvalita 80-90%.Tak nevím. |
![]() stapes |
| 22.05.2008, 16:38.14 | |
Pro HeryMám prosbu.Můžeš na 2W zde hodit conaxové frevence.V časopisu nejsou a záložkám mám bordel,že to nemohu najít.Díky. |
![]() zzaner |
| 22.05.2008, 17:04.08 | |
Pro HeryMám nějaký útlum,už to mám. :scared: :))) |
![]() zzaner |
| 22.05.2008, 17:06.04 | |
zzanerEutelsat W2 @ 16° East10977 H 22500 4/5 11055 V 27900 3/4 11094 V 27900 2/3 11449 H 27500 7/8 |
![]() hery |
| 22.05.2008, 17:07.58 | |
zzanerVšiml jsem si toho pozdě,byl jsi pak rychlejší,čau |
![]() hery |
| 22.05.2008, 21:43.25 | |
Pro HeryDíky za snahu.Fachčí to výborně,akorát co tam postrádám,že ještě není aktivní VH-klasik. |
![]() zzaner |