| 22.05.2008, 15:24.04 | |
thor 1st zna 12015 H 30000 dvbs2 testy novych hd programov.Tv2 chanel ME vo futbale... |
![]() lubo540 |
| 22.05.2008, 15:36.00 | |
RE: thor 1st zFTA? |
![]() Satmaster |
| 22.05.2008, 15:42.04 | |
@lubos540Máš pravdu 3 už jedou s obrazem TV2 SPORT HD1, a sport HD2a TV2 HDTV,a TEST 1NO a 2NO. kodování CONAX,to jsou nadílky pro EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT |
![]() hery |
| 22.05.2008, 15:45.09 | |
thor 1st zMne idu ale bez zvuku |
![]() lubo540 |
| 22.05.2008, 15:46.03 | |
Test u 3probíhá FTA/tudíž volně.TEST 1 NO a 2 jsem otevřel v CONAX zatím jenom informace o programech |
![]() hery |
| 22.05.2008, 15:55.13 | |
test u 3vvv. tvplaneten.se programy severskych tv |
![]() lubo540 |
| 22.05.2008, 15:55.43 | |
TEST 1 NO a 2NOuž je TMA,přestali vysílat/signál OK/ |
![]() hery |
| 22.05.2008, 16:06.41 | |
test u 3u mna to ide stale ...len ten zvuk No |
![]() lubo540 |
| 22.05.2008, 16:09.46 | |
lubos540Zvuk nejde, u SPORT 1 a 2 a HDTV ok běží stále,1NO a 2 NO test spí.Je to tak???? |
![]() hery |
| 22.05.2008, 16:16.15 | |
lubošiabychom se domluvili ,je tam 5 HD programů, PRVNÍ 3 jdou obrazem,a ty dva t.j. 4 a 5 program spí. |
![]() hery |
| 22.05.2008, 16:25.38 | |
thor 1st zAno,su tam tri TV2 s textovymi uputavkami na ME a potom dva hd test programy momentalne aj obraz aj zvuk tam ide |
![]() lubo540 |