Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 15:24.04

thor 1st z

na 12015 H 30000 dvbs2 testy novych hd programov.Tv2 chanel ME vo futbale...
uživatel
lubo540
22.05.2008, 15:36.00

RE: thor 1st z

FTA?
uživatel
Satmaster
22.05.2008, 15:42.04

@lubos540

Máš pravdu 3 už jedou s obrazem TV2 SPORT HD1, a sport HD2
a TV2 HDTV,a TEST 1NO a 2NO. kodování CONAX,to jsou nadílky pro EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT
uživatel
hery
22.05.2008, 15:45.09

thor 1st z

Mne idu ale bez zvuku
uživatel
lubo540
22.05.2008, 15:46.03

Test u 3

probíhá FTA/tudíž volně.TEST 1 NO a 2 jsem otevřel v CONAX zatím jenom informace o programech
uživatel
hery
22.05.2008, 15:55.13

test u 3

vvv. tvplaneten.se programy severskych tv
uživatel
lubo540
22.05.2008, 15:55.43

TEST 1 NO a 2NO

už je TMA,přestali vysílat/signál OK/
uživatel
hery
22.05.2008, 16:06.41

test u 3

u mna to ide stale ...len ten zvuk No
uživatel
lubo540
22.05.2008, 16:09.46

lubos540

Zvuk nejde, u SPORT 1 a 2 a HDTV ok běží stále,1NO a 2 NO test spí.Je to tak????
uživatel
hery
22.05.2008, 16:16.15

luboši

abychom se domluvili ,je tam 5 HD programů, PRVNÍ 3 jdou obrazem,a ty dva t.j. 4 a 5 program spí.
uživatel
hery
22.05.2008, 16:25.38

thor 1st z

Ano,su tam tri TV2 s textovymi uputavkami na ME a potom dva hd test programy momentalne aj obraz aj zvuk tam ide
uživatel
lubo540