| 22.05.2008, 16:46.56 | |
vantage hd 7100smuze my nekdo poradit jak zapojit sat.receiver vantage hd 7100s? me se to nepovedlo,mam stary od upc philips dv3 a chtel bych ho zamenit za novy ale po vymene my nehral a na telce byl napis hledam signal,mam kartu upc direct a jsem v irsku,dekuji |
![]() aibp |
| 22.05.2008, 16:57.01 | |
Naladit !Vantage nemá automatické spuštění ladění UPC paketů. Musíš to naladit ručně postupným nastavením parametrů jednotlivých paketů UPC. Seznam najdeš třeba na www.lyngsat.com. |
![]() Boss409 |
| 22.05.2008, 17:03.01 | |
Vysvětlení:Přijímače dodávané UPC tuto automatickou funkci mají, ale nejsou to v podstatě plnohodnotné sat přijímače, mají spousty omezení. |
![]() Boss409 |
| 22.05.2008, 17:09.23 | |
RE: vantage hd 7100sja si to nasel ale jsem z toho jelen,muzes me prosim te nakopnout a poradit podrobneji |
![]() aibp |
| 22.05.2008, 17:15.21 | |
Man scanThe parameters push into window manual scan and press start ! |
![]() Boss409 |
| 22.05.2008, 17:23.47 | |
Or else ?Or type something of it to Hery (HERY120@email.cz), and he will explanation it. Yes ? |
![]() Boss409 |
| 22.05.2008, 17:29.58 | |
RE: vantage hd 7100sdal jsem manualni hledani a vysledek stejny,systemova zprava - hleda se signal....Ja tomu moc nerozumim a servis tady hledat je tezky,muzu ti zavolat? treba prez skype |
![]() aibp |
| 22.05.2008, 20:14.06 | |
Re: Vantage hd 7100s - teletexVlastním Vantage HD7100S. Nemohu však dostat Teletex přímo do TV přijímače.VAN je zapojen přes HTMI. Je to způsobeno HTMI? Existují snad jiné značky sat.přijímačů, kde Teletex jde i přes HTMI? Podle (něčích)informací VAN =dodává= TEXT jenom přes SCART. Má někdo více informací o tomto techn. =problému=? |
![]() vasek33 |
| 22.05.2008, 22:15.00 | |
@vasek33TXT ti cez HDMI ani cez YPbPr nepôjde...Iba cez SCART/RGB alebo C-Video. |
![]() Ferrari |
| 22.05.2008, 22:26.19 | |
@FerrariTEXT via HDMI. platí toto pro všechny satpřijimače? Je toto dané specifikací pro HDMI rozhraní? |
![]() vasek33 |
| 22.05.2008, 22:40.54 | |
RE: vantage hd 7100sPokiaľ viem, tak áno. TXT je súčasťou televízneho signálu (u nás poväčšinou PAL)a prenáša sa popri obrazovej informácii , kdežto na HDMI výstupe je len obraz, rovnako ako pri DVI rozhraní na PC, v HDMI je navyše zvuk a ďaľšie riadiace signály...Takže TXT ti spracuje len interný dekóder v SAT receiveri. |
![]() Ferrari |
| 23.05.2008, 05:59.44 | |
souhlas@FerrariPřesně tak,vyjádřil jsi to velice dobře a i pro začátečníka pochopitelné, další diskuze je o tom bezpředmětná. R^ R^ R^ :)) |
![]() hery |
| 23.05.2008, 18:11.53 | |
TXT přes HDMINevim tedy jak u Vás,ale mám Vantage 7100s připojený pouze jen přes HDMI kabel a telext mi funguje naprosto v pořádku. |
![]() Mikas |
| 23.05.2008, 21:10.44 | |
@Mikastheoreticky nemožné, prakticky (někdy?) asi ano? Ale nejsem schopen to pochopit.Máš mimo HDMI ještě SCARTkablík zapojen?(říká se však: kdo nevěří na zázraky není realista)Všichni známí, kteří mají VAN hd 7100S, musí se dívat na TEXT přes DO= čili interní dekoder satpřístroje. |
![]() vasek33 |
| 24.05.2008, 20:57.24 | |
@vasek33mám připojený pouze jen HDMI.žádný scart zapojený nemám.Ale jak píšeš,neovládám TXT na dálkové ovladači televize,ale DO Vantage.Tudíž tedy vlastně používám TXT z Vantage a o to tu asi zřejmě lidem nejde že?Oni asi chtějí ovládat TXT pomocí DO televize? |
![]() Mikas |