Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 16:46.56

vantage hd 7100s

muze my nekdo poradit jak zapojit sat.receiver vantage hd 7100s? me se to nepovedlo,mam stary od upc philips dv3 a chtel bych ho zamenit za novy ale po vymene my nehral a na telce byl napis hledam signal,mam kartu upc direct a jsem v irsku,dekuji
uživatel
aibp
22.05.2008, 16:57.01

Naladit !

Vantage nemá automatické spuštění ladění UPC paketů. Musíš to naladit ručně postupným nastavením parametrů jednotlivých paketů UPC. Seznam najdeš třeba na www.lyngsat.com.
uživatel
Boss409
22.05.2008, 17:03.01

Vysvětlení:

Přijímače dodávané UPC tuto automatickou funkci mají, ale nejsou to v podstatě plnohodnotné sat přijímače, mají spousty omezení.
uživatel
Boss409
22.05.2008, 17:09.23

RE: vantage hd 7100s

ja si to nasel ale jsem z toho jelen,muzes me prosim te nakopnout a poradit podrobneji
uživatel
aibp
22.05.2008, 17:15.21

Man scan

The parameters push into window manual scan and press start !
uživatel
Boss409
22.05.2008, 17:23.47

Or else ?

Or type something of it to Hery (HERY120@email.cz), and he will explanation it. Yes ?
uživatel
Boss409
22.05.2008, 17:29.58

RE: vantage hd 7100s

dal jsem manualni hledani a vysledek stejny,systemova zprava - hleda se signal....Ja tomu moc nerozumim a servis tady hledat je tezky,muzu ti zavolat? treba prez skype
uživatel
aibp
22.05.2008, 20:14.06

Re: Vantage hd 7100s - teletex

Vlastním Vantage HD7100S. Nemohu však dostat Teletex přímo do TV přijímače.
VAN je zapojen přes HTMI. Je to způsobeno HTMI? Existují snad jiné značky sat.přijímačů, kde Teletex jde i přes HTMI? Podle (něčích)informací VAN =dodává= TEXT jenom přes SCART. Má někdo více informací o tomto techn. =problému=?
uživatel
vasek33
22.05.2008, 22:15.00

@vasek33

TXT ti cez HDMI ani cez YPbPr nepôjde...
Iba cez SCART/RGB alebo C-Video.
uživatel
Ferrari
22.05.2008, 22:26.19

@Ferrari

TEXT via HDMI. platí toto pro všechny satpřijimače? Je toto dané specifikací pro HDMI rozhraní?
uživatel
vasek33
22.05.2008, 22:40.54

RE: vantage hd 7100s

Pokiaľ viem, tak áno. TXT je súčasťou televízneho signálu (u nás poväčšinou PAL)a prenáša sa popri obrazovej informácii , kdežto na HDMI výstupe je len obraz, rovnako ako pri DVI rozhraní na PC, v HDMI je navyše zvuk a ďaľšie riadiace signály...
Takže TXT ti spracuje len interný dekóder v SAT receiveri.
uživatel
Ferrari
23.05.2008, 05:59.44

souhlas@Ferrari

Přesně tak,vyjádřil jsi to velice dobře a i pro začátečníka pochopitelné, další diskuze je o tom bezpředmětná. R^ R^ R^ :))
uživatel
hery
23.05.2008, 18:11.53

TXT přes HDMI

Nevim tedy jak u Vás,ale mám Vantage 7100s připojený pouze jen přes HDMI kabel a telext mi funguje naprosto v pořádku.
uživatel
Mikas
23.05.2008, 21:10.44

@Mikas

theoreticky nemožné, prakticky (někdy?) asi ano? Ale nejsem schopen to pochopit.Máš mimo HDMI ještě SCARTkablík zapojen?(říká se však: kdo nevěří na zázraky není realista)Všichni známí, kteří mají VAN hd 7100S, musí se dívat na TEXT přes DO= čili interní dekoder satpřístroje.
uživatel
vasek33
24.05.2008, 20:57.24

@vasek33

mám připojený pouze jen HDMI.žádný scart zapojený nemám.Ale jak píšeš,neovládám TXT na dálkové ovladači televize,ale DO Vantage.Tudíž tedy vlastně používám TXT z Vantage a o to tu asi zřejmě lidem nejde že?Oni asi chtějí ovládat TXT pomocí DO televize?
uživatel
Mikas