Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 16:59.10

Topfield TF6000CR

Mám vyhliadnutý prijímač Topfield TF6000CR. Prote by som chcel požiadať o nejaké skúsenosti a recenzie na tento prijímač. Ako číta T-T, Gital a Sk karty, atď. ... Ospravedlňujem sa ak sa táto téma preberala už niekedy v minulosti. Ďakujem
uživatel
janlop
22.05.2008, 17:30.11

RE: Topfield TF6000CR

Tento přijímač má určitou pořizovací hodnotu/která Tě jistě zlákala/ a danou užitnou hodnotu/která neni moc velká/.Na našem trhu je několik přijímačů,které mají poměr těchto hodnot pro zákazníka mnohem příznivější.
Jako první bych uvedl přijímač X800 Openbox.
Jinak,pro tento model/6000CR/ nalezneš ve zdejší historii témat,spoustu zajímavých a ne moc příznivých ohlasů....
Přeji dobrý nákup.
uživatel
Saxon
22.05.2008, 19:33.54

RE: Topfield TF6000CR

Saxon:...nenapsal bych to lépe:-)))))))
jinak pokud koupíš toto"pojítko"?? :))) u prodejce p.Míky,tak na tom budeš s vnitřnim FW o trochu lépe,nežli když ho koupíš jinde...nicméně spolupráce s tat a gital žádná sláva,ale tak nějak to chodí no :8)
uživatel
cb21
22.05.2008, 21:30.54

RE: Topfield TF6000CR

mam ho napojeny na Toroid 90 s 8 LNB,chytam s tim 10 sat.Problemy zatim zadny,bezi v pohode,EPG taky.
uživatel
Vrchlabi
22.05.2008, 22:53.49

RE: Topfield TF6000CR

když vidím název tohoto tematu vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě.
uživatel
sirda
22.05.2008, 23:40.44

Saxone,

zdarec, mrkni sem je to čína nebo originál?
podle mého originál
http://www.eltasat.cz/satelitni-prijimace/openbox-x-820-ci
díky máš noční?
uživatel
poky1
23.05.2008, 11:51.42

poky1

já bych to viděl na originál,ale víš prd co Ti nakonec pošlou.
Ty nový kopie mají hlavní odlišnost na zadním panelu....
Beru to z Olmi,nebo z Iva na faktury,tak mám klid.
uživatel
Saxon
23.05.2008, 11:53.59

vrchlabí

nezasloužila by si ta toroidka lepšího partnera v řetězci.Vždyť ta anténa je skoro jednou tak drahá jako tahle bruska.
uživatel
Saxon
23.05.2008, 11:57.06

RE: Topfield TF6000CR

No hlavně, že je spokojen..a vo tom to..nee? Hello
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 12:19.09

tomik

to jistě.
uživatel
Saxon