| 22.05.2008, 16:59.10 | |
Topfield TF6000CRMám vyhliadnutý prijímač Topfield TF6000CR. Prote by som chcel požiadať o nejaké skúsenosti a recenzie na tento prijímač. Ako číta T-T, Gital a Sk karty, atď. ... Ospravedlňujem sa ak sa táto téma preberala už niekedy v minulosti. Ďakujem |
![]() janlop |
| 22.05.2008, 17:30.11 | |
RE: Topfield TF6000CRTento přijímač má určitou pořizovací hodnotu/která Tě jistě zlákala/ a danou užitnou hodnotu/která neni moc velká/.Na našem trhu je několik přijímačů,které mají poměr těchto hodnot pro zákazníka mnohem příznivější.Jako první bych uvedl přijímač X800 Openbox. Jinak,pro tento model/6000CR/ nalezneš ve zdejší historii témat,spoustu zajímavých a ne moc příznivých ohlasů.... Přeji dobrý nákup. |
![]() Saxon |
| 22.05.2008, 19:33.54 | |
RE: Topfield TF6000CRSaxon:...nenapsal bych to lépe:-)))))))jinak pokud koupíš toto"pojítko"?? :))) u prodejce p.Míky,tak na tom budeš s vnitřnim FW o trochu lépe,nežli když ho koupíš jinde...nicméně spolupráce s tat a gital žádná sláva,ale tak nějak to chodí no :8) |
![]() cb21 |
| 22.05.2008, 21:30.54 | |
RE: Topfield TF6000CRmam ho napojeny na Toroid 90 s 8 LNB,chytam s tim 10 sat.Problemy zatim zadny,bezi v pohode,EPG taky. |
![]() Vrchlabi |
| 22.05.2008, 22:53.49 | |
RE: Topfield TF6000CRkdyž vidím název tohoto tematu vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě. |
![]() sirda |
| 22.05.2008, 23:40.44 | |
Saxone,zdarec, mrkni sem je to čína nebo originál?podle mého originál http://www.eltasat.cz/satelitni-prijimace/openbox-x-820-ci díky máš noční? |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 11:51.42 | |
poky1já bych to viděl na originál,ale víš prd co Ti nakonec pošlou.Ty nový kopie mají hlavní odlišnost na zadním panelu.... Beru to z Olmi,nebo z Iva na faktury,tak mám klid. |
![]() Saxon |
| 23.05.2008, 11:53.59 | |
vrchlabínezasloužila by si ta toroidka lepšího partnera v řetězci.Vždyť ta anténa je skoro jednou tak drahá jako tahle bruska. |
![]() Saxon |
| 23.05.2008, 11:57.06 | |
RE: Topfield TF6000CRNo hlavně, že je spokojen..a vo tom to..nee? Hello |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:19.09 | |
tomikto jistě. |
![]() Saxon |