Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 17:10.06

Z1 a Nostalgia

Ahoj, chtěl by jsem poprosit, nevíte někdo jaké je manuální nastavení těch novejch stanic na czechlinku? Z1 a Nostalgia jedná se mě přesně o: SID VPID APID NID TID Díky za informaci, nikde se toho nemohu dopátrat.
uživatel
Labatt
22.05.2008, 17:14.28

RE: Z1 a Nostalgia

Z1
SID 9011
VPID 2672
APID 2673
TID 3215
NID 3

Nostalgia ještě nevysílá.
uživatel
redakce
22.05.2008, 17:21.57

RE: Z1 a Nostalgia

Díky - OK. R^
uživatel
CES
22.05.2008, 17:22.54

RE: Z1 a Nostalgia

Dík
uživatel
Labatt