| 22.05.2008, 17:10.06 | |
Z1 a NostalgiaAhoj, chtěl by jsem poprosit, nevíte někdo jaké je manuální nastavení těch novejch stanic na czechlinku? Z1 a Nostalgia jedná se mě přesně o: SID VPID APID NID TID Díky za informaci, nikde se toho nemohu dopátrat. |
![]() Labatt |
| 22.05.2008, 17:14.28 | |
RE: Z1 a NostalgiaZ1SID 9011 VPID 2672 APID 2673 TID 3215 NID 3 Nostalgia ještě nevysílá. |
![]() redakce |
| 22.05.2008, 17:21.57 | |
RE: Z1 a NostalgiaDíky - OK. R^ |
![]() CES |
| 22.05.2008, 17:22.54 | |
RE: Z1 a NostalgiaDík |
![]() Labatt |