| 22.05.2008, 18:16.02 | |
GI 8700Mam stazeny vpocitaci Iluminador RAR 1.7.1.na stahovani kej ale nevim co dal mohl by mi nekdo pomoct ? To mam nahrat jako soft do GI 8700 nebo jak to mam udelat co dal poradte nevim si rady moc dik za pomoc. |
![]() brody006 |
| 22.05.2008, 20:18.42 | |
RE: GI 8700Podívej se na stránky http://sat-gi.ma fro.info/ zaregistruj se ( pokud nejsi ) a můžeš sosat informací, co je libo na jakýkoliv GI.SatFanda |
![]() SatFanda |