| 22.05.2008, 18:41.22 | |
Digi Tv+ motor SG 2100Mám nově receiver Humax Digi III+ od Digi Tv.Máte někdo zkušenosti s natáčením motorem SG 2100 a tímto přístrojem?Funguje to bez problémů?Diky za názory |
![]() klocpi |
| 22.05.2008, 19:09.51 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100mám zkušenosti s Digi+II a tímhle motorem. humax Digi+III údajně dělá to samý. funguje to ale ne bez problémů. ten hlavní problém je že když přepneš na stanici která se nachází na jiném satelitu tak se ten motor otočí většinou na první pokus ale často až na druhej. ne vždycky taky dojede až na cíl. ale v 95 procentech případů jo.taky umí špatně USALS projevuje se to tak že při používání USALS jsou neúměrně dlouhý (až několika-vteřinový) prodlevy při přepínání programů (i na stejný družici). ale při postupném manuálním nalezení a uložení všech satelitů tenhle problém s pomalým přepínáním není. jsou to nejspíš chyby v softu. prostě bezproblémová spolupráce s motorem pro ně není priorita. ale provozovat se to dá. mě to štvalo protože jsem zvyklej z homecastu na funkční USALS a taky na to, že to vždycky zareaguje na první pokus a vždycky dojede až na cíl. |
![]() moonword |
| 22.05.2008, 19:38.16 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100možná k tomu Digi humaxu by byla nejlepší místo toho nějaká speciální Multibeam T85 parabola (cena asi 2000) + DiseqC přepínač a k tomu pár LNB na ty nejsledovanější družice. |
![]() moonword |
| 22.05.2008, 19:48.45 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100Digi TV,je jen na Digi.Pokud chceš experimentovat,kup si jiný příjmač,jinak máš zajištěné problémy. :) Rv |
![]() zzaner |
| 22.05.2008, 19:52.31 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100ale s vantage tenhle motor pracuje vyborne muzu doporucit R^ |
![]() anton |
| 22.05.2008, 19:56.32 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100no jo no :))) tak to se dá čekat. ale jako kvalita programů je o trochu lepší než v UPC. nabídka je taky lepší. a co bysme od toho ještě tak chtěli za ty prachy že jo. jako mutifeed bych to klidně vyzkoušel. zkušenosti ale žádný zatím nemám. má někdo? |
![]() moonword |
| 22.05.2008, 19:58.55 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100@anton:emu si nech.:))) ty asi pořád žiješ v domnění že to bude chodit věčně. |
![]() moonword |
| 22.05.2008, 20:02.35 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100jasne :laughing: |
![]() anton |
| 22.05.2008, 21:14.10 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100zatial sa najlepsie riesenie javi ako Digi pštros + motor!!! bez tej "kvalitnej techniky" od Digi.... |
![]() ejke58 |
| 22.05.2008, 21:24.39 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100je to celý takový hrubě nedotažený (softwarově) mohlo by to být fajn kdyby k tomu humax dodal kvalitní soft. emu není řešení. možná tak do konce roku. |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 00:33.08 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100jo jo emu půjde do konce roku! |
![]() libor12 |
| 23.05.2008, 00:52.27 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100no tak oprava. Digi půjde v emu do konce roku. ale mně se to celkově tak zhnusilo tenhle druh příjmu až je mi to divný. asi protože tak nějak podvědomě si člověk pořád uvědomuje že je v jednom kuse závislej na spoustě věcí bez kterejch to nemůže fungovat. ale když sleduješ free-tv nebo si předplatíš něco legálně tak máš nějakou jistotu že dokud tě to neomrzí tak to budeš mít možnost sledovat. co je to za radost z nějakýho háčknutýho top programu když je to třeba jenom na tři měsíce a potom konec. |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 01:02.02 | |
RE: Digi Tv+ motor SG 2100prostě emu je a vždycky bude hračka. nelze tímhle způsobem vyřešit příjem něčeho. |
![]() moonword |