Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 19:02.05

Interstar DiSEqC Motor GI-50-120

Ma nekdo tento motor, jestli jo at napise prosim jak je s nim spokojen. Diky.
uživatel
docdoutnik
22.05.2008, 19:46.28

RE: Interstar DiSEqC Motor GI-50-120

Vlastním, už téměř 2 roky motor Interstár GI 100 + parabolu 100 cm a zatím naprostá spokojenost a bezchybný chod.Zatím mám nalezené a naladěné družice od 45,0°E po 30,0°W a ještě mám na motoru na obě strany rezervu.
uživatel
Pitrs
22.05.2008, 20:07.23

RE: Interstar DiSEqC Motor GI-50-120

jeste jednou dik, cetl jsem, ze je tichy, silny a spolehlivy. R^ Asi ho vyzkousim.
uživatel
docdoutnik