| 22.05.2008, 19:02.05 | |
Interstar DiSEqC Motor GI-50-120Ma nekdo tento motor, jestli jo at napise prosim jak je s nim spokojen. Diky. |
![]() docdoutnik |
| 22.05.2008, 19:46.28 | |
RE: Interstar DiSEqC Motor GI-50-120Vlastním, už téměř 2 roky motor Interstár GI 100 + parabolu 100 cm a zatím naprostá spokojenost a bezchybný chod.Zatím mám nalezené a naladěné družice od 45,0°E po 30,0°W a ještě mám na motoru na obě strany rezervu. |
![]() Pitrs |
| 22.05.2008, 20:07.23 | |
RE: Interstar DiSEqC Motor GI-50-120jeste jednou dik, cetl jsem, ze je tichy, silny a spolehlivy. R^ Asi ho vyzkousim. |
![]() docdoutnik |