Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 19:45.10

Diablo 2.3

poradí někdo jak nahrát keys do tohoto modulu mám cas3 ale nevím co tam nahrát/jak se ten soubor jmenuje atd díky
uživatel
petnes
22.05.2008, 20:03.45

cb21 ti poradí.

Ten vie všetko.
uživatel
oneeeee
22.05.2008, 20:11.23

Postup

1,modul zformátujeme
2,nahraje se Underworld 1.10
3, Emu ( ON )
4,N2 AU ( ON )
5, conax OK
6, :)
uživatel
2005
22.05.2008, 23:19.38

oneeeee

co to zase předvádíš??? táranie a drásanie, normál spam :fuming: Když nevíš, nepiš nic, *****
uživatel
poky1