| 22.05.2008, 19:45.10 | |
Diablo 2.3poradí někdo jak nahrát keys do tohoto modulu mám cas3 ale nevím co tam nahrát/jak se ten soubor jmenuje atd díky |
![]() petnes |
| 22.05.2008, 20:03.45 | |
cb21 ti poradí.Ten vie všetko. |
![]() oneeeee |
| 22.05.2008, 20:11.23 | |
Postup1,modul zformátujeme2,nahraje se Underworld 1.10 3, Emu ( ON ) 4,N2 AU ( ON ) 5, conax OK 6, :) |
![]() 2005 |
| 22.05.2008, 23:19.38 | |
oneeeeeco to zase předvádíš??? táranie a drásanie, normál spam :fuming: Když nevíš, nepiš nic, ***** |
![]() poky1 |