| 22.05.2008, 19:59.20 | |
dvb-t příjmač - nejlevněšíProsím o radu.Pro známý starší lidi mám sehnat co nejlevnější STB pozemní. Nechtějí funkce, atd, chcou jen přepínat. 1) Jaký je nejlevnější a kolik stojí? 2) Zajímají mě tři typy nejlevnějších STB a to: - jen se scartem - jen s rf modulátorem - s obojím 3) Četl jsem, že bývají nějaké dotace od státu. Jak to chodí, když si chce sociálně slabší starší člověk (ale ne důchodce) koupit co nejlevnější STB? Nějaké dotované jsou v obchodech nebo dotaci získá jinak? Musí o ni někde zažádat? Jedná se o okolí kojálu. Lze tady sehnat nějaký dotovaný SBT? Díky |
![]() aaaTonda |
| 22.05.2008, 20:02.06 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíMožná v Brně na Húskové 2 by něco sehnal :laughing: |
![]() technikTKR |
| 22.05.2008, 20:19.51 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíVzhledem k tomu, že tam máš smajlíka, tak nevím, jestli je to nějaká sranda nebo mně radíš nějaký obchod. Abych věděl, až se dostanu do Brna, jestli to mám hledat :laughing: |
![]() aaaTonda |
| 22.05.2008, 20:34.44 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíKoukni na aukru daj se tam sehnat STB za 500 az 700. |
![]() linuxik |
| 22.05.2008, 21:06.03 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíTaky se může stát, že ten nejlevnější bude na nic. Už jsem viděl stroj, který při střihu obrazu viditelně nestíhá - silně zakostičkuje, než se obraz objeví. Zvaž to "nejlevnější" |
![]() Mrzout |
| 22.05.2008, 21:21.56 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšítak se to jednou zkusí a uvidí se.konkrétní typ nejlevnějšího přístroje nemáte? |
![]() aaaTonda |
| 22.05.2008, 22:32.56 | |
RE:dvb-t přijmač-nejlevnějšípokud někdo po mě chce abych mu poradil koupit jen to nejlevnější /ať už STB nebo SAT/ tak od toho dávám vždy ruce pryč.Nákup takového haraburdí totiž většinou nedopadne dobře.Ale to dotyčný většinou zjistí až je pozdě,ke své škodě. |
![]() BIDLO |
| 23.05.2008, 07:25.11 | |
aaaTonda:Jasně, že to je sranda :-) Teď vážně - zajeď na Kaštanovou do OMKA, kup TechniSat a máš po starostech. A na nejlevnější zapomeň, tady platí víc než jinde rčení "Levně placený, dvakrát placený". |
![]() technikTKR |
| 23.05.2008, 11:02.27 | |
technikTKRZas v diskuzích někteří lidi chválí ty levný na obyčejný účely. Třeba do koupelny bych nic dražšího nekupoval. Nebo do dílny, kde to pustím jednou za 14 dní. Do obýváku bych takovýho šita nekoupil, to je jasný.A co ty dotovaný? Kde je mají a jak to chodí? |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 11:22.43 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíDotovaný? Kdes takovou blbost proboha slyšel? Už není doba socialismu... |
![]() technikTKR |
| 23.05.2008, 11:32.29 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíMám sto chutí vyhlásit sbírku na třicet procent z tisícovky pro aaaToníka... |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 11:34.41 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíPřed nějakou dobou jsem četl, že stát dotuje (částečně přizpívá) nějaké levné příjmače např. pro důchodce. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 11:39.09 | |
aaaTondaNeuraž se, když to vyběháš...tak ti nějaký starší pošlu! :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 11:43.53 | |
Tomik535Opět jsem nepochopil, jestli je to žert nebo jestli máš nějaký starší dvb-t příjmač na prodej.Vyběhat bych se potřeboval, ještě tak 5 kg. 20 kg už jsem se minulý rok zbavil :) Jinak, já se neurážím, to je směšná vlastnost. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 11:45.14 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíkup si tohle DI-WAY T-2200a máš po starostech,osobně kupuju raději Technisaty Digipal 2TX a nic neřešim. DI-WAY T-2200 má slušný tuner,docela přesné a rychlé měřící bargrafy pro přesné nastavení antény,favoritní skupiny,přehledný dálkový ovladač,RF modulátor a smyčkový výstup pro VF signál.Dokonce to má i obrazovou mozaiku přijímaných programů. Za ty prachy nic lepšího neznám. |
![]() Saxon |
| 23.05.2008, 12:00.06 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíNašel jsem si recenzi, vypadá dobře.Děkuji za typ. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 12:14.13 | |
super tiphttp://www.electrohall.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01577389&sAlliance=zbseeh:-/ :lookaround: :O :zombie: :scared: :bigeyes: :ogre: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:20.14 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíprý po opravě. co mu bylo? |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 12:23.56 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíto je opravdu skvělý tip :) Krám a ještě po narkoze.....jediné co má oproti DI je to napájení na vstupu. |
![]() Saxon |
| 23.05.2008, 12:26.38 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíJestli jsem to z toho odkazu dobře vyčetl, tak vadný pulsní zdroj, zkratovaný rf výstup, vyhořelá ledka na displayi, křuplý oscilátor v DO a navíc překousnutá přívodní šňůra!Promiň, nemohl jsem si pomoct. Kup raději ten Saxonův R^ |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:27.52 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíSem se na netu dočetl, že prý tento strong má všeobecně vyšší poruchovost.Můžete mně k tomu něco napsat? |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 12:32.31 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíNe, ale teď fakt vážně. "Čo si predstavujetě pod takýmto slovom všeobecně".. :) |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:37.45 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšínadrůměrnou oproti ostatním. nic konkrétního nevím. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 12:42.51 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíNo jestli jsou podobně uživatelsky přívětivé jako jejich dvb-s, tak potěš koště:-). Za málo peněz málo muz..já tomu říkám žádná sleva není zadarmo. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:57.26 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíPojem "dotovaný" jsem naposledy četl v článku,kde firma QSC/největší výrobce NF výkonnových zesilovačů/,vyrobila takovýto zesilovač ve snaze konkurovat levným čínským výrobkům.Do dvou let bylo na trhu asi pět modelů tohoto typu od čínských výrobců za polovinu ceny dotovaného QScéčka.....Ale dotovaný DVB-T přijímač ja asi fakt kravina,vždyt ten DI WAY stojí něco málo přes tícku. |
![]() Saxon |
| 23.05.2008, 13:01.32 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíA ještě na něm žluťásci měli dvojnásobnou marži než na originálu i s dotací.. :crying: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 13:34.55 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíDotování, tak asi to bylo něco jiného. Třeba budou důchodcům poskytovat nějaký přízpěvek na nákup nebo tak něco.Stejně je to od státu sprostý. Udělat dvb-t, který je na nic a nutit lidi nakupovat dvb-t nebo dvb-s příjmače. To je umělý oživení ekonomiky. A stejně ne, když člověk musí utrácet tisíce za příjmače, tak zas nemůže koupit něco jinýho. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 13:54.59 | |
dvb-t příjmač - nejlevněšíPrávě naopak, dvb-t (s úplným pokrytím) už mělo být dávno, víš co by lidi ušetřili za součástky na analog? A kvalita stejně mnohdy o ničem. Znám rodiny, co do svých antén pro analog už investovali hodně přes 10000, Dnes za to maj sat. komplet na dvě tv..buď rád, je to krok vpřed. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 14:12.25 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšípodle mě je to krok vzad. než nějaký pozemní monstra, radši se mělo investovat do sat příjmu a ten finančně lépe zpřístupnit lidem.podle mě je zrušení analogu vydírání lidí. do těď si každej mohl pořídit sat do jedné místnosti, když chce víc kanálů. teď musí předělat všechno a investovat strašnej majlant. místo toho, aby úspory byly na rekonstrukci a zařízení třeba bytu nebo nákup auta, utratí z toho velkou část na tv |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 14:34.08 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíZáleží, co myslíš pod pojmem strašný mailant. Někdo nemusí předělat vůbec nic. A jsou na světě lidi, které tvoje rekonstrukce a auto nezajímaj a kteří se kromě jiného taky chtějí koukat na pořádný obraz a ne duchy z analogu. Nejsi na světě sám, analogu jsme si všichni až nad hlavu. Nepochopils, že ta Digi technologie je na straně příjemce signálu daleko levnější než analog. Nepočítám toho, komu stačilo síto z polska za 350,- a i ten musel občas vyměnit zesák nebo zdroj, což za tu dobu jistě zaplatilo nejlevnější dvb-t přijímač. Ale můžeš se třeba přestěhovat k nám do vesnice, od revoluce tu máme v analogu čt1, novu a pár let čt2. Nova je navíc rušena polákem o kanál vedle. Možná se ti pak stýskat přestane! Konec ahoj |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 14:46.00 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněší1) jak píšeš, někteří lidi investovali v minulosti do analogu hodně peněz a teď musí investovat znova, do Digitálu.2) nejsi na světě sám, některým lidem bohatě stačí analog a tito lidé budou muset vynaložit teď tisíce zbytečně, a věř, že jich je hodně. 3) komu nevadí investice do pozemního Digitálu, nevadila by mu ani investice do sat, vpřípadě kdyby pozemní Digitál nebyl. 4) oni teď udělají pozemní Digitál a pak zas za nějaký roky začnou v tom Digitálu dělat nějaký změny aby z lidí vytahovali peníze. 5) několik tisíc je podle mě majlant. za to může být pračka, zimní gumy, sporák, lednička, nábytek, ... |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 14:47.25 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněší"A jsou na světě lidi, které tvoje rekonstrukce a auto nezajímaj"tomu nevěřím, každý aspoň jednou za život zařizuje bydlení |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 15:05.45 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíAd1 Ano, ale neznám nikoho, kdo by za ten pakatel naproti tomu, co je stál analog z toho nakonec neměl radost. Navíc většina nových tv už má dvb-t tuner zabudován.Ad2 Může jich být hodně, ale jsem přesvědčen, že jich hodně zdaleka není většina. Samotní zelení nám nikdy vládnout nebudou. Ad3 Samozřejmě, vždyť se mu to jen vyplatí. Někdo nechce celý život jezdit ve š120. Ad4 Toho bych se nebál. Na technologické změny je naše republika pomalá a chudá. Alternativou je tu jen internet a telefonní linky O2tv. Digi sat je už tady dávno,, takže poslední už je jen pozemní vysílání. Jediné, co se může v řádu let změnit, je přechod na HD ale to už bude mít ta krabička dávno odslouženo. Ad5 Tipuju, že o tom víš stejně prd, ale můžeš se pokusit mi napsat, co všechno musíš předělat, abys doma chytal pozemní Digitál? Nemusíš mi psát, kolik stojí pračka nebo dvb-t stb. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 16:40.53 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíCo všechno musím pro to udělat? Nakoupit ke každé televizi příjmač, celkem je to fakt hodně peněz. Podle toho, na kterým co bude kanále a jak budou signály silné případně pořídit antény, laděné prvky jako jsou zesilovače a pod. Neladěné prvky použiju, které mám nyní.Nechápu, proč ti to tady mám vypisovat. Ještě mně není známo, jaké tady budou chytitelné kanály, jak budou silné, kde bude jaké rušení tak si ještě nemůžu navrhnout kompletní anténní zapojení. "Tipuju, že o tom víš stejně prd" myslel jsem, že vedeme seriózní diskuzi. Tak toho raději nechme, máme na to odlišný názor a vzájemně se nedokážeme přesvědčit, ale proč taky. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 16:49.01 | |
aaatondaMyslel jsem, že tv mají jednu. Pak jsem předpokládal, že nějakou anténu už doma mají. I kdyby byla nebyla širokopásmová, tak anténu, příp. kanál. zesilovač a zdroj pořídím i s tím stb do 1500kč. To je majlant? Myslel jsem, že se bojíš nějaké předražené instalace firmou, proto jsem usuzoval, že o tom asi víš prd. A jestli tomu rozumíš, pak nechápu, proč se tady tak stupidně vyptáváš. Pro mě uzavřené téma. Hello |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 16:56.17 | |
RE: dvb-t příjmač - nejlevněšíTy ses mě ptal, co všechno musím udělat já, tak jsem psal o sobě. Ti známí, kteří shání ten levný stb, mají dvě televize. Momentálně shání stb jeden levný.Ohledně antén jsem psal, že PŘÍPADNĚ (kanál, síla, rušení) pořízení. Čili v jejich případě to bude podle tvého údajě dělat minimálně 3000 kč. To přece není málo. Nevím čemu říkáš stupidní vyptávání. Nejsem prodejce, tak nemám přehled o konkrétních typech stb. Tak jsem se pro zajímavost zeptal, který je nejlevnější a jak je to s těmi dotacemi. |
![]() aaaTonda |
| 23.05.2008, 18:07.14 | |
re:aaa TondaZdravím,velice levně jsem koupil STB na http://www.almarashop.eu - mají tam i jiné zajímavosti |
![]() Pavlína |
| 23.05.2008, 18:57.39 | |
re:aaa TondaJeště jsem si vzpomněl na http://www.electro.cz tam mají na prodej různé věci/nové z výstav za slušné peníze. |
![]() Pavlína |
| 23.05.2008, 19:47.14 | |
re:PavlínaDěkuji za typ |
![]() aaaTonda |
| 24.05.2008, 16:20.12 | |
Hyundai DVBT 210Tenhle je nejlevnější, co jsem vyděl. Stojí 780,- Hyundai DVBT 210. |
![]() manitou |
| 24.05.2008, 17:40.55 | |
re:aaa TondaNa http://www.aamobilmarket.cz nyní akce STB - 998 kč + scart+anténa |
![]() Pavlína |