Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 20:26.00

polsat problém

Prosím o radu... zadal jsem key a patrně mám špatně CA SYSTEM VIACCESS ? a PROVIDER name UKNOWN? Co tam mám navolit?
uživatel
frank1
22.05.2008, 20:29.00

RE: polsat problém

najprv navoľ typ satelitného prijímača.
uživatel
oneeeee
22.05.2008, 21:21.50

RE: polsat problém

sorry GI8300
uživatel
frank1
22.05.2008, 23:35.55

RE: polsat problém

GI o 100 méně, takže 7001
uživatel
poky1
23.05.2008, 07:09.02

RE: polsat problém

key včetně počátečního 7001 mám nastavený ale nejede, tak jediě že by mělc špatně providera a systém kodování
uživatel
frank1
23.05.2008, 10:12.30

RE: polsat problém

P****t je v nagravision
uživatel
toto
23.05.2008, 10:58.46

RE: polsat problém

a druhá kolonka něco jako provider?? tam co?
uživatel
frank1
24.05.2008, 11:21.51

RE: polsat problém

7001 promiň ale to už bylo napsáno
uživatel
toto