| 22.05.2008, 20:26.00 | |
polsat problémProsím o radu... zadal jsem key a patrně mám špatně CA SYSTEM VIACCESS ? a PROVIDER name UKNOWN? Co tam mám navolit? |
![]() frank1 |
| 22.05.2008, 20:29.00 | |
RE: polsat problémnajprv navoľ typ satelitného prijímača. |
![]() oneeeee |
| 22.05.2008, 21:21.50 | |
RE: polsat problémsorry GI8300 |
![]() frank1 |
| 22.05.2008, 23:35.55 | |
RE: polsat problémGI o 100 méně, takže 7001 |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 07:09.02 | |
RE: polsat problémkey včetně počátečního 7001 mám nastavený ale nejede, tak jediě že by mělc špatně providera a systém kodování |
![]() frank1 |
| 23.05.2008, 10:12.30 | |
RE: polsat problémP****t je v nagravision |
![]() toto |
| 23.05.2008, 10:58.46 | |
RE: polsat probléma druhá kolonka něco jako provider?? tam co? |
![]() frank1 |
| 24.05.2008, 11:21.51 | |
RE: polsat problém7001 promiň ale to už bylo napsáno |
![]() toto |