| 22.05.2008, 20:32.50 | |
VANTAGE HD 6000S vypnutí ze sítě a ztráta nast.?Kdo máte přístroj VANTAGE HD 6000S, vypnete-li jej ze sítě, ztratí se původní nastavení, nebo naběhne do toho co jste měli zvoleno? |
![]() Walt66 |
| 22.05.2008, 20:51.44 | |
RE: VANTAGE HD 6000S vypnutí ze sítě a ztráta...ja mam tenhle stroj delal jsem to uz ale vsechno bylo v poradku R^ |
![]() anton |
| 23.05.2008, 18:31.05 | |
RE: VANTAGE HD 6000S vypnutí ze sítě a ztráta...nektere verze SW to delaly... uz by to melo byt opravene. |
![]() Hatori |
| 24.05.2008, 08:08.31 | |
DěkujiDěkuji, dnes se tomu budu věnovat. :) |
![]() Walt66 |