Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 20:32.50

VANTAGE HD 6000S vypnutí ze sítě a ztráta nast.?

Kdo máte přístroj VANTAGE HD 6000S, vypnete-li jej ze sítě, ztratí se původní nastavení, nebo naběhne do toho co jste měli zvoleno?
uživatel
Walt66
22.05.2008, 20:51.44

RE: VANTAGE HD 6000S vypnutí ze sítě a ztráta...

ja mam tenhle stroj delal jsem to uz ale vsechno bylo v poradku R^
uživatel
anton
23.05.2008, 18:31.05

RE: VANTAGE HD 6000S vypnutí ze sítě a ztráta...

nektere verze SW to delaly... uz by to melo byt opravene.
uživatel
Hatori
24.05.2008, 08:08.31

Děkuji

Děkuji, dnes se tomu budu věnovat. :)
uživatel
Walt66