Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 22:12.56

motor tv

snažím se najet s motorem na INTELSAT 1.0W ale THOR 23 taky na 1.0w naladím, tak proč ne INTELSAT???
uživatel
frank1
22.05.2008, 22:48.40

RE: motor tv

PODÍVEJ SE do přehledů na družice nemaš asi uložené transpondery -frekvence v přijimači.
uživatel
koax
22.05.2008, 23:15.42

RE: motor tv

důležitá je pozice 1W, může se jmenovat třeba rumunská pohádka, jenže budeš muset zadat ručně to co Ti napsal koax
uživatel
poky1
23.05.2008, 07:05.25

RE: motor tv

aha a jak se to ručně přidává?? GI8300
uživatel
frank1